یک میلیون سازمان جهانی از خدمات Drive گوگل استفاده می‌کنند

یک میلیون سازمان جهانی از خدمات Drive گوگل استفاده می‌کنند

همکاران سیستم- گوگل در حال افزایش قابلیت‌های حفظ حریم شخصی در سرویس‌های خود است و از Google Apps Vault گرفته تا Google Drive را تحت پوشش قرار می‌دهد تا امنیت در سیستم‌های پردازش ابری آن قوی‌تر شود.به گزارش وبسایت Zdnet، این شرکت با انتشار مطلبی در وبلاگ رسمی خود توضیح داد هم اکنون بیش از یک میلیون سازمان در سراسر جهان هزینه پرداخت می‌کنند تا از خدمات سرویس Drive بهره‌مند شوند.
در این مطلب گفته شد: «برای آنکه کسب و کارها بتوانند کنترل و مدیریت بیشتری بر کارمندان خود داشته باشند، سرویس Drive گوگل قابلیت‌های eDiscovery را برای Google Apps Vault ارائه می‌دهد. قابلیت‌های مشابه درحوزه سیاست‌های حفظ و نگهداری از اطلاعات هم‌اکنون برای خدمات پست الکترونیکی و گفت‌وگوهای اینترنتی ارایه شده است که این خدمات هم تحت پوشش Drive گوگل قرار دارند. این قابلیت‌ها به شما کمک می‌کنند بیش از گذشته به تعهدات قانونی خود عمل کنید و اطمینان داشته باشید فایل‌های کارمندان تا زمانی که به آنها نیاز داشته باشید بایگانی می‌شوند و حتی اگر کارمندان این اطلاعات را پاک کنند، می‌توانید روی خدمات Drive دسترسی داشته باشید».
سرویس Drive گوگل همچنین یک ارتقاء امنیتی را هم تجربه کرده است. این سرویس به تازگی مورد ممیزی امنیتی SOC ۲ و SOC ۳ قرار گرفته و البته گواهینامه IOS ۲۷۰۰۱ هم برای آن صادر شده است.