یکپارچگی ابر به شیوه salesforce

همکاران سیستم – شرکت salesforce قصد دارد روند یکپارچه‌سازی اکوسیستم رایانش ابری خود را شدت بیشتری ببخشد.

بر همین اساس این شرکت به تازگی مبلغ ۶.۵ میلیارد دلار برای خرید شرکت MuleSoft پرداخت کرده است. MuleSoft یک شرکت نرم‌افزاری در آمریکاست که برنامه‌های یکپارچه‌ساز برای مرتبط‌سازی اپلیکیشن‌ها، داده‌ها و دستگاه‌ها تولید می‌کند.

به گزارش وب‌سایت ITProPortal، طرح یکپارچه‌سازی ابر Salesforce در سه مرحله انجام می‌شود که عبارتند از یکپارچگی پلتفرم، یکپارچگی سازنده (Builder) و یکپارچگی تجربه‌ها.

یکپارچگی پلتفرم بر اساس محصولات MuleSoft صورت خواهد گرفت و Integration Builder نیز ابزاری است که کاربران با استفاده از آن و با بهره‌گیری از راهکارهای Salesforce می‌توانند تصویر کامل و جامعی از یک مشتری به دست آورند.

در نهایت نیز مرحله یکپارچگی تجربه‌ها (Integration Experiences) به برندها کمک می‌کند که با استفاده از تمام اطلاعات جمع‌آوری شده به وسیله ابزار سلزفورس، به خلق تجارب سفارشی دست بزنند.

در فرایند یکپارچگی ابر سلزفورس همچنین قرار است از یک ابزار گردش کار جدید به نام Lighting Flow رونمایی شود که مشتریان Salesforce با آن قادرند از داده‌های مشتریان در نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (Salesforce CRM) گردش کار ایجاد کنند.

Salesforce  همچنین قصد دارد با پشتیبانی پتلفرم انیشتین، محصولات جدید خود را به قابلیت‌های هوش مصنوعی تجهیز کند.