یامر رشد درآمدی ۲۵۹ درصدی را تجربه کرد

یامر رشد درآمدی 259 درصدی را تجربه کرد

همکاران سیستم- درآمد شرکت مایکروسافت از شبکه اجتماعی یامر در سه ماهه منتهی به ماه مارس، ۲۵۹ درصد افزایش یافته است.

به گزارش وب سایت itworld، شرکت مایکروسافت در گزارشی از رشد بی‌سابقه شبکه اجتماعی یامر در میان کسب و کارها و شرکت‌های تجاری خبر داده است. یامر یک شبکه اجتماعی ویژه کسب و کارهاست که مایکروسافت پارسال آن را به قیمت ۱٫۲ میلیارد دلار خرید. بنا بر اعلام مایکروسافت درآمد حاصل از این شبکه اجتماعی در سه ماهه منتهی به ماه مارس در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۵۹ درصد رشد داشته است. در این گزارش، رقم دقیق این درآمدها ذکر نشده است.

بر اساس این گزارش، شبکه اجتماعی یامر در این دوره سه ماهه توانسته ۳۱۲ مشتری جدید بیابد. مایکروسافت انتظار دارد درآمد حاصل از یامر در تابستان امسال نیز رشد انفجارگونه‌ای داشته باشد. ظاهراً قرار است تیم فروش یامر در تابستان با تیم‌های فروش مایکروسافت ترکیب شود.

مایکروسافت پیش از این نیز نرم افزاری با نام شیرپوئینت را به بازار عرضه کرده بود که از آن به عنوان نوعی شبکه اجتماعی استفاده می‌شد. حالا این غول نرم افزاری قصد دارد شیرپوئینت و یامر را با هم یکپارچه کند که پیش‌بینی می‌شود یکپارچگی کامل این دو محصول به حدود دو سال زمان نیاز دارد. مایکروسافت همچنین قصد دارد یامر را با آفیس ۳۶۵ یکپارچه کند. آفیس ۳۶۵ یکی از مهمترین محصولات مایکروسافت است که در فضای پردازش ابری عرضه شده است.

یکپارچکی با محصولات و نرم افزارهایی مثل Lynk و Exchange نیز از دیگر برنامه‌هایی است که مایکروسافت برای یامر در سر دارد. یامر هم اکنون با مجموعه نرم افزارهای کسب و کار دینامیک مایکروسافت نیز یکپارچه شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *