یادگیری ماشینی آمازون در اختیار سازمان‌های اروپایی

یادگیری ماشینی آمازون در اختیار سازمان‌های اروپایی

همکاران سیستم- مرکز ارائه خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) اعلام کرد پلتفرم یادگیری ماشینی آن موسوم به Amazon Machine Learning یا (AML) با مرکز داده مستقر شده در شهر دوبلین برای سازمان‌های اروپایی ارائه می‌شود.
به گزارش وبسایت theinquirer، این سرویس که از مدت‌ها قبل در مرکز داده شمال‌شرق آمریکا (ویرجینیا) شرکت آمازون مشغول به فعالیت بود و هم‌اکنون وارد اروپا شده است، استفاده از خدمات مجازی را آسان می‌کند و قابلیت‌های تحلیلی را از موتور مربوطه در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد.
ارایه این سرویس در اروپا به آمازون امکان می‌دهد تا ثانیه‌های مربوط به خاموشی و غیرفعال شدن سیستم تحلیلگر داده‌‌ها در آن واحد را که اهمیت زیاد دارد به حداقل برساند و با ذخیره اطلاعات  نگرانی در مورد رعایت قوانین حریم شخصی داده‌ها را کاهش دهد. همچنین گفته شده است که این اقدام می‌تواند در کاهش مصرف انرژی موثر باشد.
کاربران می‌توانند با استفاده از AML به منابع پردازش ابری AWS از جمله مخزن‌های Amazon S۳ و Redshift Clusters دسترسی داشته باشند که هر دو سرویس یاد شده هم‌اکنون در مرکز داده دوبلین فعال شده‌اند.
مرکز خدمات پردازش ابری AWS به موارد مختلف استفاده از سرویس AML از جمله سیستم تشخیص کلاهبرداری اشاره کرد و توضیح داد مدل‌های پیش‌بینی کننده مبتنی بر داده‌های دریافتی به صورت خودکار بررسی‌ها یا معاملات جعلی را تشخیص می‌دهند.
سیستم «شخصی‌سازی محتوا» شبیه به آنچه که کاربران در سایت اینترنتی آمازون مشاهده می‌کنند، از رفتار قبلی افراد استفاده می‌کند تا بهترین گزینه را به آنها پیشنهاد دهد یا اینکه داده‌ها را مبتنی بر آنچه که کاربر در آینده انجام می‌دهد، آماده کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *