گوگل یک موسسه نظرسنجی را خرید

گوگل یک موسسه نظرسنجی را خرید

همکاران سیستم- شرکت گوگل یک موسسه نظرسنجی را خریده است و قصد دارد از آن برای گردآوری نظر کاربرانش درباره محصولات و خدمات خود استفاده کند.
به گزارش وب‌سایت pcworld، گوگل پولار (Polar) را که در زمینه نظرسنجی آنلاین تخصص دارد، خریداری کرده است. مشتریان خدمات شرکت پولار می‌توانند نظرات کاربران اینترنت درباره هر موضوعی را به سرعت جویا شوند. استفاده از نظرسنجی‌های آنلاین پولار می‌تواند به تقویت ارتباط شرکت‌ها با مشتریانشان در وب‌سایت‌ها و اپ‌لیکشین‌ها بینجامد.

مقامات دو شرکت گوگل و پولار این معامله را تأیید کرده‌اند اما هیچ‌کدام جزئیات بیشتری را در این باره منتشر نکرده‌اند.

بر اساس این گزارش، ابزار نظرسنجی پولار تا پایان سال ۲۰۱۴ برای مشتریان فعلی این شرکت در دسترس‌ خواهد بود. مشتریان این شرکت همچنین می‌توانند داده‌ها و سابقه نظرسنجی‌هایی را که پیش از این انجام شده است، برای خود ذخیره کنند.

گفتنی است لوک رابلسکی، مؤسس شرکت پولار که بر اساس این معامله به گوگل خواهد پیوست، سه کتاب در زمینه کاربری فناوری‌های همراه و وب، تعاملات آنلاین و طراحی‌های بصری نوشته است. یکی از این کتاب‌ها «Mobile First» نام دارد که در آن تاکید شده است در طراحی وبسایت‌ها و برنامه‌های کاربردی مختلف در درجه اول باید بر روی سازگاری آن‌ها با فناوری‌های همراه تمرکز کرد.