گوگل پلاس و جی‌میل یکپارچه می‌شوند

گوگل پلاس و جی‌میل یکپارچه می‌شوند

همکاران سیستم- یکپارچه سازی سرویس شبکه اجتماعی گوگل با پلتفرم ایمیل این شرکت تغییر خوشایندی است که افراد بیشتری را به سمت گوگل پلاس جذب خواهد کرد. یکی از ویژگی‌هایی که بیشتر مورد توجه کاربران گوگل پلاس قرار می‌گیرد، امکان انتشار مستقیم عکس‌های دریافتی در جی میل بر روی گوگل پلاس است.

با استفاده از این امکان، کاربران دیگر مجبور نیستند ابتدا عکس‌های خود را دانلود کرده و سپس بر روی پروفایل گوگل پلاس خود قرار دهند. 

گوگل قصد دارد طی چند روز آینده، تغییرات و قابلیت‌های دیگری را نیز بر روی جی میل منتشر کند. حتی آن دسته از کاربران جی میل که گوگل پلاس را امتحان کرده اما همچنان بیشتر وقت خود را با فیس بوک می‌گذرانند، از این پس پلتفرم اجتماعی گوگل را بیشتر مورد توجه قرار خواهند داد.

این یکپارچه سازی همچنین به شما امکان می‌دهد با استفاده از حلقه‌های گوگل پلاس، ایمیل خود را فیلتر کنید. به این معنا که می‌توانید تنها ایمیل‌های افراد یک حلقه خاص در گوگل پلاس خود را دریافت و مشاهده کنید.

این یکپارچگی همچنین به صورت خودکار اطلاعات فهرست تماس‌های شما را با اطلاعاتی که افراد در پروفایل گوگل خود به اشتراک می‌گذارند تطبیق می‌دهد.

pcworld