گوگل خدمات رایانش ابری خود را در خاورمیانه گسترش داد

همکاران سیستم- مرکز توسعه خدمات رایانش ابری گوگل موسوم به Google Cloud فعالیت‌های خود را در منطقه خاورمیانه گسترش داده است و این اتفاق به دنبال انعقاد قرارداد همکاری جدید میان گوگل و شرکت Shift Technologies صورت گرفته است.
به گزارش وب‌سایت itp، شرکت Shift به دنبال همکاری‌های جدید خود با گوگل به کاربران در منطقه خاورمیانه امکان می‌دهد با ایمنی هرچه بیشتر به خدمات پردازش ابری Google Cloud دسترسی داشته باشند و هزینه استفاده از این خدمات برای آنها کاهش یابد.
«یوسف البرکاوی» مدیرعامل Shift Technologies در این خصوص توضیح داد شرکت او هم‌اکنون می‌تواند بهترین سطح از فناوری‌های پردازش ابری گوگل را به مشتریان خود در سراسر خاورمیانه ارایه دهد که این اتفاق به دنبال همکاری‌های جدید با گوگل انجام شده است.
خدمات پردازش ابری Google Cloud به کاربران مستقر در منطقه خارمیانه امکان می‌دهد تا بتوانند بدون نگرانی از ظرفیت ذخیره‌سازی اطلاعات، قابلیت اطمینان به آن و قابلیت‌های اجرایی مربوطه بتوانند اطلاعات و داده‌ها از نمونه اولیه تا تولید انبوه محصول مورد نظر خود را به راحتی پردازش کنند.
کاربران در این اقدام جدید فقط بر اساس خدماتی که دریافت می‌کنند هزینه می‌پردازند و همچنین این گزینه را در اختیار دارند تا خدمات ابری را در گستره وسیع‌تر در اختیار بگیرند و با کلیک روی یک دکمه بتوانند آنها را در تمام پلتفرم خود به کار بندند.