گوگل باز هم در میان برترین‌ها اول شد

گوگل باز هم در میان برترین‌ها اول شد

همکاران سیستم- گزارش جدید یک شرکت کاریابی نشان می‌دهد شرکت گوگل در شش ماه آینده بهترین چشم انداز مالی را در مقایسه با دیگر شرکت‌های تجاری خواهد داشت.

به گزارش وب سایت zdnet، شرکت گلسدُر (Glassdoor) اخیراً با انتشار فهرستی به معرفی شرکت‌هایی پرداخته است که چشم انداز مالی و تجاری روشن‌تری در شش ماه آینده پیش روی آنها است. شرکت گوگل توانسته برترین جایگاه این فهرست را از آن خود کند.

در این فهرست، شرکت‌های کوالکوم و یاهو پس از گوگل به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم ایستاده‌اند.

بر اساس این گزارش، حدود 86 درصد از کارکنان گوگل گفته‌اند این شرکت در شش ماه آینده عملکرد قابل قبول‌تری خواهد داشت. شرکت گلسدُر در مطالعات خود چشم انداز مالی پیش روی بیش از 250 هزار شرکت تجاری را بررسی کرده است. به طور متوسط 38 درصد از کارکنان این 250 هزار شرکت پیش‌بینی کرده‌اند شرکت متبوعشان در شش ماه آینده وضعیت مالی بهتری خواهد داشت، اما این رقم در مورد شرکت گوگل 86 درصد است. 14 درصد از کارکنان گوگل نیز گفته‌اند عملکرد مالی این شرکت تفاوت چندانی با قبل نخواهد داشت.

در این فهرست جایگاه دوم به شرکت کوالکوم اختصاص یافته است. 76 درصد از کارکنان کوالکوم به پژوهشگران گلسدر گفته‌اند این شرکت در شش ماه آینده وضعیت مالی بهتری خواهد داشت. 24 درصد نیز گفته‌اند عملکرد مالی آن در مقایسه با گذشته تغییری نخواهد کرد. این ارقام درباره شرکت یاهو به ترتیب 75 درصد و 25 درصد است. این ارقام درباره دیگر شرکت‌هایی که نامشان وارد این فهرست شده است، نیز تقریباً مشابه گوگل و یاهو و کواکلوم است، با این تفاوت که برخی از کارکنان این شرکت‌ها گفته‌اند انتظار دارند عملکرد مالی شرکت متبوعشان در شش ماه آینده بدتر از گذشته شود.