گروه مدیریتی Salesforce وارد شرکت InsideSales شدند

گروه مدیریتی Salesforce وارد شرکت InsideSales شدند

همکاران سیستم- شرکت تولیدکننده ابزارهای تحلیلی سازمانی InsideSales در تلاش است تعداد بیشتری از مدیران ارشد Salesforce را در گروه مدیریتی خود به کار گیرد.به گزارش وبسایت Zdnet، این استارت آپ که دفتر مرکزی آن در شهر اوتا آمریکا واقع شده است، روز گذشته «دین رابینسون» که ۱۳ سال سابقه مدیریت در شرکت InsideSales را دارد به عنوان مدیر جدید بخش موفقیت مشتریان انتخاب کرد و توضیح داد که او از این پس مدیریت بخش پشتیبانی از مشتریان و مدیریت حساب های کاربری را نیز برعهده خواهد داشت.
«آوانیش ساهای» نیز مدیریت مرکز کانال‌های و خدمات یکپارچه InsideSales را عهده‌دار شده است. او هم اکنون از شرکت DemandBase وارد این استارت آپ شده است. اما فعالیت اصلی وی مربوط به شرکت های اوراکل و Salesforce می شده و همواره یکی از مهره های‌کلیدی در زمینه بازاریابی نرم افزارهای AppExchange بوده است.
رابینسون و ساهای در حالی به گروه مدیریتی این شرکت تحقیقاتی اضافه می شوند که تعداد دیگری از کارمندان اسبق Salesforce در این مرکز حضور یافته اند. «جیم استیل» مدیر اسبق مرکز مشتریان Salesforce در ماه ژانویه فعالیت  خود را در این شرکت آغاز کرد تا به عنوان مدیر فروش جهانی و مشتریان به فعالیت خود ادامه دهد. «دیوید رادنیتسکی» و «لیندسی آرمسترانگ» نیز در ماه مارس وارد این استارت آپ شدند.
استخدام این گروه مدیریتی چند ماه پرماجرا را برای شرکت InsideSales رقم زد. این شرکت در ماه مارس سال جاری میلادی در سری D فعالیت های خود سرمایه‌گذاری ۶۰ میلیون دلاری را از سوی مرکز Salesforce Ventures دریافت کرد و هفته گذشته اعلام کرد شرکت تولیدکننده ابزارهای تحلیلی فروش C۹ Inc را خریداری کرده است.