گام‌های جدید Dropbox برای افزایش سرعت دسترسی به خدمات ابری

گام‌های جدید Dropbox برای افزایش سرعت دسترسی به خدمات ابری

همکاران سیستم- شرکت Dropbox برای اجرای تعهدات خود در بخش زیرساخت‌ها گام جدید برداشت و با توسعه شبکه داخلی خود سرعت دسترسی به فایل‌های ذخیره شده مبتنی بر فضای پردازش ابری را بیشتر کرد.

به گزارش وب‌سایت Zdnet، این مرکز ارایه‌دهنده خدمات ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری اعلام کرد سیستم پروکسی اختصاصی خود را توسعه و استقرار داده است.  این سیستم بر پایه زیرساخت‌های متن‌باز در سرورهای آمریکای شمال آن فعالیت می‌کند. سیستم جدید سرعت دسترسی به داده‌ها را افزایش می‌دهد و به صورت هم‌زمان هزینه‌های شبکه‌ای را تا نصف پایین می‌آورد.

شرکت Dropbox تصمیم دارد در چند ماه پیش‌رو پنج شتاب‌دهنده منطقه‌ای جدید در شهرهای مختلف از جمله سیدنی، میامی، پاریس، مادرید و میلان راه‌اندازی کند. شرکت Dropbox همچنین توضیح داد در پایان سال ۲۰۱۷ میلادی در مجموع ۲۵ مرکز اختصاصی در ۱۰ کشور و چهار قاره جهان در اختیار خواهد داشت تا از این طریق بتواند به صورت گسترده‌تر خدمات خود را به دست کاربران جهانی برساند.

تلاش جدید گام دیگری در توسعه پروژه Magic Pocket این شرکت محسوب می‌شود که در اصل به زیرساخت این شرکت در مقیاس اگزابایت برمی‌گردد و برای ارتقا خدمات نزد کاربران سازمانی Dropbox Business تعریف شده است. 

به گفته Dropbox، پروژه Magic Pocket با این هدف طراحی شده است که پلتفرم این شرکت را برای ذخیره انواع مختلف فایل‌ها در سازمان‌ها به کار بگیرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *