کسب و کارهای کوچک و متوسط بودجه آی تی خود را افزایش می‌‏دهند

کسب و کارهای کوچک و متوسط بودجه آی تی خود را افزایش می‌‏دهند

همکاران سیستم- نتایج مطالعات جدیدی که در آمریکا انجام شده است، نشان می‌‏دهد کسب و کارهای کوچک و متوسط آینده اقتصادی درخشان‏‌تری پیش روی خود می‌‏بینند و به همین دلیل در حال افزایش بودجه‌‏های آی تی خود هستند.
به گزارش وب‏‌سایت midsizeinsider، شرکت سیج با انجام یک مطالعه جهانی دریافته است کسب و کارهای کوچک و متوسط در آمریکا بیش از کسب و کارهای فعال در سایر کشور‌ها نسبت به آینده تجاری خود اطمینان دارند. در این مطالعه حدود ۱۱۰۰ کسب و کار کوچک و متوسط از سراسر جهان شرکت کرده بودند. مطالعه دیگری نیز که توسط شرکت سی‏‌بیاند (Cbeyond) صورت گرفته است، چشم‌‏انداز روشنی برای کسب و کارهای تجای در این کشور قائل شده است.
بر اساس این گزارش، حدود ۵۹ درصد از مدیرانی که با پژوهشگران شرکت سی‏‌بیاند مصاحبه کرده‌‏اند گفته‌‏اند قصد دارند بودجه‏ فناوری‌‏های آی تی خود را در سال آینده افزایش دهند. این مطالعه نشان می‌‏دهد بیش از نیمی از کسب و کارهای مورد بررسی اساساً بدون دسترسی به شبکه نمی‌‏توانند کاری انجام دهند. ۳۴ درصد از پاسخگویان نیز گفته‌‏اند بدون ابزارهای همراه نمی‌‏توانند فعالیت‌‏های کاری‏شان را پیش ببرند. حدود ۹۰ درصد از پاسخگویان نیز بر این باور بوده‌‏اند که دسترسی به شبکه و فناوری‏‌های همراه ممکن است دارای مشکلات امنیتی باشد. حدود ۶۰ درصد از کسب و کارهایی که در این مطالعه شرکت کرده‏‌اند گفته‌‏اند قصد دارند در سال ۲۰۱۴ زیرساخت‌‏های اطلاعاتی خود را به روز کنند. حدود ۹۰ درصد از مدیران کسب و کار‌ها نیز به پژوهشگران گفته‏‌اند بر این باورند که استفاده از فناوری‏‌های اطلاعاتی به حفظ منابع آن‌ها مثل پول و وقت کمک زیادی می‌‏کند.
مطالعه شرکت سیج نیز نشان می‌‏دهد که مهم‌ترین اولویت کسب و کارهای کوچک و متوسط در آمریکا یافتن مشتریان جدید است. کسب و کارهای کوچک و متوسط قصد دارند برای افزایش توانمندی و مزیت رقابتی خود سرمایه‏‌گذاری کنند. افزایش بودجه‌‏های آی تی راهی است که این کسب و کار‌ها برای نیل به این مقصود انتخاب کرده‌‏اند.