کاهش فروش مرکز خدمات آی‌تی HPE در فصل دوم ۲۰۱۹

همکاران سیستم – مرکز توسعه خدمات سازمانی اچ‌پی موسوم به HPE روز گذشته گزارش مربوط به وضعیت مالی خود در فصل دوم سال جاری میلادی را در حالی منتشر کرد که پیروی از تعرفه‌ها و قوانین تجارت بین‌المللی را مورد تاکید قرار داد. «آنتونیو نِری» مدیرعامل HPE توضیح داد تنش‌های تجاری نوعی عدم اطمینان را در بازار به وجود آورده و پویایی هرچه بیشتر بازار جهانی در فصل دوم امسال را باعث شده است.

نری در این خصوص گفت: «ما همچنان به بازار آزاد معتقدیم که در آن هر کس می‌تواند نوآوری خود را ارایه دهد و حضور داشته باشد. این فضا برای ثبات بازار و اعتماد بیشتر مشتری اهمیت زیادی دارد. ما همچنین به تازگی در چرخه فروش خود برای برخی مشتریان رشد قابل ملاحظه را مشاهده کردیم. ما همچنان به نظرات خود بر این نکات و دیگر عوامل اقتصادی تاثیرگذار تاکید می‌کنیم».

گزارش مالی این شرکت همچنین نشان داد میزان فروش محصولات آن در واحد سیستم‌های IT دوگانه کاهش یافته است و این اتفاق موجب شده است درآمدهای فصلی گروه مذکور با کاهش ۴ درصدی به ۵٫۶ میلیارد دلار برسد و میزان درآمدهای واحد پردازشی نیز ۵ درصد کاهش یابد.

شرکت HPE اعلام کرد در مجموع طی فصل دوم سال جاری میلادی درآمد خالص ۴۱۹ میلیون دلاری را به دست آورده است که این مبلغ معادل ۳۰ سنت به ازای هر سهام در بازار بورس محاسبه می‌شود و بر این اساس مجموع درآمدهای آنها در فصل دوم سال جاری به ۷٫۲ میلیارد دلار رسیده است. شرکت HPE در این فصل پیش از کسر هزینه‌های مازاد به ازای هر سهام خود ۴۲ سنت سود کرد.

منبع: zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *