کاهش رشد بازار ابری در ۲۰۱۹ و افزایش سرعت آن در ۲۰۲۰

همکاران سیستم – این طور که «امیلی هانگ» مدیر شرکت «ویوین» اعلام کرده است، بازار جهانی خدمات پردازش ابری در سال ۲۰۱۸ میلادی رشد چشمگیری داشت و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۱۹ از سرعت رشد این بازار کاسته شود و البته در سال ۲۰۲۰ بار دیگر شاهد رشد سریع آن خواهیم بود.

به گزارش Digitimes درخواست برای خرید خدمات سرورهای پردازش ابری در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش میابد و با این وجود پیش‌بینی شده است در نیمه دوم امسال فروش این خدمات بیشتر شود و همچنین، سال ۲۰۲۰ میلادی بازار سرورهای پردازش ابری داغ‌تر می‌شود.

شرکت «ویوین» هم اکنون خدمات سرورهای ابری را برای دو ارایه دهنده بزرگ خدمات پردازش ابری عرضه می‌کند و به صورت گسترده در تلاش است سومین شرکت را نیز زیرمجموعه خود قرار دهد. این مرکز پیش‌بینی کرده است در نیمه دوم سال جاری میلادی سومین شرکت ارایه دهنده خدمات پردازش ابری را هم تحت پوشش می‌گیرد. لازم به ذکر است شرکت «ویوین» به تازگی به چرخه ارایه دهنده خدمات شرکت لینکدین نیز پیوسته است.

شرکت «ویوین» گزارش داد مجموع درآمدهای آن برای سال ۲۰۱۸ میلادی ۵٫۸۳ میلیارد دلار بوده است که این رقم رشد ۱۱۱٫۳ درصدی را نسبت به سال قبل از آن نشان می‌دهد و البته در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی رشد درآمدهای «ویوین» نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن ۶ درصد محاسبه می‌شده است.

 

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *