کانا برای کسب و کارهای متوسط، راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت کانا سافت ویر (Kana Software) که در زمینه عرضه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری از طریق فناوری پردازش ابری تخصص دارد، پلت فرم جدیدی را برای کسب و کارهای متوسط روانه بازار کرده است.
به گزارش وب سایت eweek، این راهکار که کانا اکسپرس نام دارد، زمینه ارتباط گردانندگان کسب و کارهای کاربر را از طریق تماس تلفنی، ایمیل، چت زنده و خودکار، صفحات وب و شبکه‌های اجتماعی با مشتریانشان فراهم می‌کند. این راهکار مدیریت ارتباط با مشتری که در واقع نوعی مرکز تماس مجازی است به مشتریان کمک می‌کند پاسخ سوالات و اطلاعات مورد نیاز خود را از هر کجا و در هر زمان آسان‌تر به دست آورند.
شرکت کانا سافت ویر این پلت فرم را از طریق فناوری پردازش ابری و در قالب الگوی «نرم افزار به مثابه خدمات» (SaaS) عرضه کرده است. این راهکار برای کسب و کارهایی با اندازه متوسط طراحی شده که ممکن است منابع کافی برای ایجاد یک مرکز تماس مستقل برای کسب و کار خود نداشته باشند. کسب و کارهای کاربر می‌توانند با خرید یک اشتراک سالیانه و با استفاده از یک مرورگر اینترنتی از این پلت فرم استفاده کنند.
مبنای کار این پلت فرم بدین شکل است که متون و پیام‌های مشتریان را که مثلاً از طریق ایمیل یا چت ارسال شده، اسکن می‌کند و پاسخ‌ها و اطلاعات مربوط به آن‌ها را از طریق چندین کانال مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
شرکت کانا پیش از این در سپتامبر ۲۰۱۱ از سوی گارتنر به عنوان یکی از عرضه کنندگان پیشرو راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری شناخته شده بود. گارتنر این شرکت را در کنار شرکت‌هایی مثل‌ ای گین (eGain) و موکسی (Moxie) وارد مربع جادویی خود کرده بود.