کاربران مک هم قابلیت‌های جدید Office را آزمایش کنند

کاربران مک هم قابلیت‌های جدید Office را آزمایش کنند

همکاران سیستم- مایکروسافت درگاه جدیدی را برای کاربران Office for Mac باز کرده است تا کاربران رایانه‌های اپل هم به عنوان بخشی از طرح Office Insider بتوانند مجموعه نرم‌افزاری این شرکت را آزمایش کنند.به گزارش وبسایت ZDnet، مدیران مایکروسافت اعلام کردند طرح Office Insider که این شرکت اواخر سال گذشته برای Office for Windows و Office for Android ارایه کرد، هم‌اکنون برای کاربران مک هم عرضه شده است.
کاربران رایانه‌های مک می‌توانند از روی ابزار Microsoft Auto Update که البته با نام MAU هم شناخته می‌شود، در طرح Office Insider for Mac شرکت کنند. اطلاعات بیشتر در این زمینه روی سایت اینترنتی Office.com/insider منتشر شده است.
طرح Office Insider اندکی با طرح Windows Insider متفاوت است. در طرح Office Insider کاربران قابلیت‌هایی را به صورت آزمایشی در اختیار می‌گیرند که قرار است بین یک تا سه هفته بعد نسخه نهایی آن در مجموعه نرم‌افزاری مایکروسافت عرضه شود. در طرح Windows Insider قابلیت‌هایی به صورت آزمایشی برای اعضا عرضه می‌شود که ممکن است تا زمان عرضه عمومی آنها چند ماه طول بکشد.
طرح Office Insider همچنین با طرح Office ۳۶۵ First Release هم تفاوت دارد. برنامه Office Insider مایکروسافت برای کاربران آفیس و ابزارهای کاربردی مربوط به آن عرضه می‌شود و برنامه First Release هم قابلیت‌های آزمایشی خود را برای کاربران Office ۳۶۵ Business و Business ارایه می‌دهد.
مقامات مایکروسافت همچنین اعلام کردند که این شرکت ابزارهای جوهر دیجیتال که از سال ۲۰۰۷ بخشی از Office for Windows و Office for iPad محسوب می‌شد را هم عرضه خواهد کرد.