کاربران از مایکروسافت بیش از دیگر شرکت‌های بزرگ راضی هستند

کاربران از مایکروسافت بیش از دیگر شرکت‌های بزرگ راضی هستند

همکاران سیستم- نتایج حاصل از مطالعه مشترک دو مرکز Reuters و Ipsos نشان داد که بیش از نیمی از ۸۵۳ نفر بین ۱۹ تا ۲۹ ساله‌ای که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، معتقدند که اوضاع مایکروسافت این روز‌ها نسبت به یک یا دو سال قبل خیلی بهتر شده است.

به گزارش وب سایت solar-panel-reviews، در این نظرسنجی شرکت مایکروسافت موفق شد ۵۰ درصد آرا را به نفع خود جذب کند و در مقابل، تنها ۴۲ درصد جوانان حاضر در نظرسنجی معنقد بودند که فیس‌بوک نسبت به آنچه که قبلا بوده بهتر شده است. در این میان ۴۷ درصد جوانان هم خاطر نشان کردند که از شرایط کنونی شبکه اجتماعی توئیتر نسبت به قبل، راضی‌تر هستند.
شرکت مایکروسافت از مدتی قبل تمرکز بیشتری بر سیستم بازاریابی و تولیدات خود کرده است و رابط کاربری سیستم‌عامل ویندوز آن در رایانه‌های لوحی Surface توانسته است محبوبیت این شرکت را نزد کاربران افزایش دهد. همین امر موجب شد که بیشتر کاربران از فعالیت‌های شرکت مایکروسافت ابراز رضایت کنند.
بیشتر افرادی که در این نظرسنجی حضور داشتند اعلام کردند که اگر مایکروسافت حرکت رو به‌جلوی خود را به همین صورت دنبال کند، می‌تواند رقیب سرسختی چون اپل را از پا درآورد.
شرکت مایکروسافت همچنان حاکمیت خود بر بازار جهانی رایانه‌های شخصی را حفظ کرده است و در دیگر فضاهای رقابتی از شرکت‌های بزرگ فناوری عقب مانده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *