پیش‌نمایش Office ۲۰۱۶ برای رایانه‌های مک عرضه شد

پیش‌نمایش Office ۲۰۱۶ برای رایانه‌های مک عرضه شد

همکاران سیستم- پنج سال پس از عرضه Office ۲۰۱۱ برای رایانه‌های مک، مایکروسافت نخستین پیش‌نمایش عمومی از نسخه بعدی این محصول موسوم به Office ۲۰۱۶ را برای کاربران مک عرضه کرد تا آزمایش‌کنندگان آن را بارگذاری کنند.به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت مایکروسافت همچنین به تازگی نرم‌افزارهای OneNote و Outlook را در اختیار کاربران مبتنی بر رایانه‌های مک قرار داد.
این شرکت روز گذشته در تاریخ ۵ مارس توضیح داد که نسخه به‌روز شده دو محصول مذکور را نیز برای کاربران رایانه‌ای اپل عرضه کرده است تا بر این اساس نخستین پیش‌نمایش عمومی از نسخه ۲۰۱۶ نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint  در اختیار آنها قرار گیرد و بر این اساس، کاربرانی که از نسخه Yosemite(Mac OS ۱۰.۱۰) سیستم عامل رایانه‌ای اپل استفاده می‌کنند، می‌توانند هر ۵ نرم‌افزار یاد شده را بارگذاری کنند.
پیش‌نمایش نرم‌افزار Office for Mac ۲۰۱۶ از روی سایت اینترنتی Office.com مایکروسافت قابل بارگذاری است و می‌تواند در کنار مجموعه نرم‌افزاری Office for Mac ۲۰۱۱ مورد استفاده قرار گیرد.
شرکت مایکروسافت در نظر دارد به صورت مرتب به‌روزرسانی‌ها را برای این پیش‌نمایش عرضه کند و به آزمایش‌کنندگان نرم‌افزاری اعلام کرده است که این به‌روزرسانی‌ها از طریق ابزار Office for Mac Auto-Update صورت می‌گیرد.