ویندوز ۱۰ را همین روزها به‌روز کنید

همکاران سیستم – اگر رایانه شخصی شما نسخه ۱۸۰۹ سیستم عامل ویندوز ۱۰ را در اختیار گرفته است، به احتمال قوی طی چند روز آینده یک به‌روز رسانی را از جانب مایکروسافت دریافت می‌کنند تا مشکل جدیدی که در این زمینه پیش آمده است برطرف شود.

این به‌روز رسانی KB4505658 نام دارد و نسخه ۱۸۰۹ سیستم عامل ویندوز ۱۰ را به نسخه ۱۷۷۶۳٫۶۵۲ ارتقا می‌دهد. این دومین به‌روزرسانی مایکروسافت در ژوئیه امسال است که برای نسخه مذکور منتشر می‌شود. مایکروسافت در حالی تصمیم به انتشار این به‌روز رسانی گرفت که هفته گذشته بر اساس طرح Patch Tuesday در دومین سه‌شنبه ژوئیه به‌روز رسانی‌های امنیتی خود را برای ویندوز ۱۰ منتشر کرده بود.

شرکت مایکروسافت فهرست ۲۷ نقص امنیتی را منتشر کرد که هفته گذشته برطرف شدند و هم اکنون در اقدام جدید قرار است ۴ نقص امنیتی دیگر هم از میان برداشته شوند. به عنوان مثال، نسخه‌های قبلی در بخش اجرایی و برخی صفحات اینترنتی مبتنی بر سیستم WebAssembly مشکلاتی را پیش روی خود می‌دیدند که مایکروسافت هم اکنون آنها را برطرف کرده است.

علاوه بر این گفته شد برخی اختلالات در مرورگر اینترنتی IE در جریان باز کردن یک صفحه جدید و تبدیل آن به یک پنجره مجزا به وجود می‌آمد که در به‌روزرسانی جدید این اختلال هم مرتفع شده است.

منبع: zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *