ویرایش پنجم زیرساخت ابری Red Hat عرضه شد

ویرایش پنجم زیرساخت ابری Red Hat عرضه شد

همکاران سیستم- شرکت Red Hat از بزرگترین عرضه‌کنندگان راهکارهای متن‌باز در جهان اعلام کرد که پنجمین نسخه از سری ابزارهای Cloud Infrastructure خود را با قابلیت مدیریت سیستم‌ها مبتنی بر پلتفرم Red Hat Satellite عرضه کرده است.
به گزارش وبسایت Itp، پلتفرم Red Hat Cloud Infrastructure برای مهاجرت از مراکز داده مجازی‌سازی سنتی به سیستم‌های پردازش ابری OpenStack از سازمان پشتیبانی می‌کند. با سیستم جدید Cloud Infrastructure Version ۵ کاربران می‌توانند سیستم‌های مجازی‌سازی خود را به راحتی مدیریت کنند و روی یک پلتفرم واحد محیط OpenStack را نیز به‌صورت هم‌زمان در اختیار داشته باشند.
یک مشترک واحد در سیستم Cloud Infrastructure ۵ هم‌اکنون می‌تواند ابزارهایی مانند Red Hat CloudForms، Red Hat Satellite، Red Hat Enterprise Linux OpenStack Platform و Red Hat Enterprise Virtualisation را در اختیار داشته باشد.
«جو فیتزجرالد»(Joe Fitzgerald) مدیر مرکز Cloud Management در شرکت Red Hat در این خصوص توضیح داد: «فضاهای چندگانه واقعیت سازمان‌های امروزی هستند و کسب‌وکارها می‌خواهند با استفاده از سیستم‌های پردازش ابری مبتنی بر شرایط و زمان‌بندی‌های خود بهترین استفاده را از این فضاها ببرند».
او در ادامه گفت: «سیستم Red Hat Cloud Infrastructure این امکان را در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد و با یکی کردن چرخه نرم‌افزارها و افزایش کارایی ابزارهای مدیریتی، چرخه سیستم‌های فیزیکی، مجازی و ابری را در سازمان ارتقا می‌دهد».