هووای اولین سیستم ویدئوکنفرانس اچ دی و چندمنظوره جهان را برای هندی‏ها عرضه می‏کند

هووای اولین سیستم ویدئوکنفرانس اچ دی و چندمنظوره جهان را برای هندی‏ها عرضه می‏کند

همکاران سیستم- شعبه هندی شرکت چینی هووای (Huaawei) یک سیستم ویدئو کنفرانس جدید برای کسب وکارهای کوچک و متوسط در هند عرضه کرده است که بنا بر ادعای این شرکت اولین سیستم ویدئو کنفرانس اچ دی و چندمنظوره (all in one) در جهان است.

به گزارش وب‏سایت zdnet، شعبه شرکت هوواوی در هند با همکاری شرکت اچ سی ال اینفو سیستم (HCL Infosystems) قصد دارد اولین سیستم ویدئوکنفرانس اچ دی و چندمنظوره را عرضه کند. این سیستم که Huawei TE30 نام دارد دارای قابلیت‏های ویژه‏ای مثل شماره‏گیری صوتی است. کاربران برای استفاده از این قابلیت فقط کافی است نام پایگاه کنفرانس ویدئویی مورد نظر خود را به صورت شفاهی به سیستم بگویند تا بلافاصله ارتباطشان با آن وصل شود.

این سیستم دارای تصویری با کیفیت عالی 1080 پیکسل است و تصویر دوم آن نیز با کیفیت 720 پیکسل پخش می‏شود. هوواوی ادعا کرده است پایین آمدن سرعت ارتباطات شبکه به کاهش کیفیت تصویر در این سیستم نخواهد انجامید. در طراحی سیستم TE30 همچنین از مدارهای مجتمعی (کُدِک) استفاده شده است که نیاز آن را به سیم‏کشی‏های پیچیده کاهش می‏دهد.

براساس این گزارش، هم اکنون کسب و کارهای کوچک و متوسط در هند علاقه زیادی به استفاده از ابزارهای ویدئوکنفرانس دارند و به کمک این فناوری‏ها می‏کوشند فعالیت‏های تجاری خود را به مناطق جغرافیایی مختلف این کشور گسترش دهند.

شرکت هووای ادعا کرده است استفاده از این سیستم ویدئوکنفرانس نیازی به زیرساخت‏های پیچیده ندارد و کسب و کارهای کوچک و متوسط از این نظر با محدودیت مواجه نخواهند بود. یکی از مدیران هووای با اشاره به عرضه این سیستم ویدئوکنفرانس گفته است: «عرضه TE30 گواهی بر این امر است که شرکت هووای به قول خود درباره اینکه شریک مناسبی برای کسب و کارهای در حال رشد خواهد بود، پای بند است.»