ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

همکار‌ی‌های جدید Salesforce برای ارایه خدمات گسترده‌تر به سازمان‌های کوچک

همکار‌ی‌های جدید Salesforce برای ارایه خدمات گسترده‌تر به سازمان‌های کوچک

iهمکاران سیستم- شرکت Salesforce قرارداد همکاری جدیدی را با شرکت WeWork ارایه دهده خدمات به‌اشتراک گذاری داده منعقد کرده است تا به موجب آن بتواند نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را به صورت گسترده‌تر برای سازمان‌های کوچک ارایه دهد.

به گزارش وب‌سایت Zdnet، این همکاری‌ها به شرکت WeWork امکان می‌دهد تا خدمات Service Store خود را به صورت گسترده‌تر عرضه کند و بتواند آن را به عنوان یکی از سیستم‌های فروش در اختیار سازمان‌های کوچک و متوسط بگذارد. این سازمان‌ها با استفاده از پلتفرم مذکور می‌توانند ساخت، مدیریت و ارتقا کسب و کار خود را پیش‌رو داشته باشند.

شرکت WeWork به منظور آنکه بتواند بیشتر نرم‌افزارهای مبتنی بر Service Store خود را به صورت گسترده عرضه کند، تخفیف‌های قابل ملاحظه برای استفاده از آنها در نظر گرفته است.

شرکت Salesforce هم‌اکنون به فرآیند تخفیف‌های نرم‌افزاری WeWork پیوسته است. این شرکت بزرگ تولیدکننده نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری به مشترکان خدمات WeWork امکان می‌دهد برای در اختیار گرفتن نرم‌افزارهای شرکت مذکور که در سیستم Service Store موجود هستند ۳۰ درصد تخفیف بگیرند.

با این اتفاق Salesforce در جمع شرکت‌های Slack، AWS آمازون، GoDaddy و Xero قرار گرفته است که همه آنها از طریق WeWork محصولات خود را با تخفیف در اختیار سازمان‌ها می‌گذارند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *