همکاری مایکروسافت و Good برای ایمن‌سازی نسخه موبایلی CRM

همکاری مایکروسافت و Good برای ایمن‌سازی نسخه موبایلی CRM

همکاران سیستم- شرکت Good Technology از ارائه‌دهندگان راهکارهای مدیریت دستگاه‌های موبایلی(MDM) همکاری‌هایی را با مایکروسافت آغاز کرده است تا پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) را برای سازمان‌ها ایمن کند و مشخص شود کسب و کارها با چه سطح امنیتی فضای کاری خود را ایمن می‌کنند.به گزارش وبسایت infostor این دو شرکت سیستم Good Dynamics Secure Mobility Platform را در اختیار گرفتند تا نرم‌افزار Dynamics CRM for iOS مایکروسافت مخصوص iPad ۳.۰ به بالا و iOS ۷‌ و ۸ را در محصولی با عنوان Microsoft Dynamics CRM for Good ارایه دهند.
محصول جدید به سازمان‌ها امکان می‌دهد فارغ از اینکه دستگاه آنها تحت حمایت سیستم MDM باشد یا نه، ابزار و داده‌های خود را ایمن کنند.
سیستم Dynamics CRM for Good مایکروسافت کنترل ابزارها را در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد تا جلوی نشت داده‌ها گرفته شود. این مسئله معمولا به واسطه قابلیت‌های امنیتی داخلی سیستم‌های عامل موبایلی و پلتفورم‌های MDM صورت می‌گیرد.
به منظور همکاری بیشتر و به اشتراک گذاری اطلاعات، شرکت‌های موبایلی گزینه‌های فراوانی را پیش‌رو خواهند داشت.
«جِف مک‌گراث» مدیر بازاریابی Good Technology در وبلاگ رسمی این شرکت نوشت: «سیستم Good Dynamics سیستم رمزگذاری اطلاعات حساس و اطلاعات معمول کاربران را شامل می‌شود و امکان استفاده همزمان از چند ابزار را فراهم می‌کند».