همکاری لنوو و ایی ‌ام سی برای فروش دستگاه‌های ذخیره ساز به کسب و کارهای کوچک و متوسط

همکاری لنوو و ایی ‌ام سی برای فروش دستگاه‌های ذخیره ساز به کسب و کارهای کوچک و متوسط

همکاران سیستم- شرکت‌های لنوو و ایی ‌ام سی (EMC) در زمینه فروش دستگاه‌های ذخیره ساز متصل به شبکه (NAS) به کسب و کارهای کوچک و متوسط، با یکدیگر همکاری کنند.
به گزارش وب سایت itworld، شرکت‌های لنوو و ایی ‌ام سی که پیش از این شعبه مشترکی را برای همکاری با یکدیگر ایجاد کرده بودند، اخیراً تصمیم گرفته‌اند همکاری‌های خود در زمینه فروش دستگاه‌های متصل به شبکه به کسب و کارهای کوچک و متوسط گسترش دهند. هدف اولیه این دو شرکت از ایجاد یک شعبه مشترک، فروش سیستم‌های ذخیره سازی بر روی سرور‌ها به کسب و کارهای تجاری بود. شرکت چینی لنوو یکی از بر‌ترین عرضه کنندگان محصولات رایانه‌ای در سطح جهان است و ایی ‌ام سی نیز از جمله شرکت‌های معتبر ارائه دهنده راهکار‌ها و فناوری‌های پردازش ابری است.
این دو شرکت در بیانیه‌ای گفته‌اند قصد دارند در زمینه فروش دستگاه‌های ذخیره سازی متصل به شبکه که توسط شعبه ایومگای شرکت ایی ‌ام سی تولید شده، همکاری کنند. در این بیانیه ضمن اشاره به قابلیت‌های این دو شرکت در بازارهای جهانی ابراز امیدواری شده است این همکاری زمینه استفاده از فرصت‌های موجود در بازار کسب و کارهای کوچک و متوسط را به دست دهد و در عین حال باعث ایجاد نوآوری‌ها و ابتکاراتی در این بازار شود.
شرکت ایومگا قبلاً یکی از تولیدکنندگان سیستم‌های ذخیره سازی معمولی برای مصرف کنندگان عادی و کسب و کارهای کوچک بود، اما در حال حاضر به یکی از تولید کنندگان مهم سیستم‌های ذخیره سازی تبدیل شده و دستگاه‌هایی تولید می‌کند که دارای حداکثر ۱۲ درایو هستند و قادرند حدود ۴۰ ترابایت داده را بر روی خود ذخیره کنند.