همکاری شرکت‏های جونیپر و IBM برای توسعه فناوری تحلیل‏‌گرهای تحت شبکه

همکاری شرکت‏های جونیپر و IBM برای توسعه فناوری تحلیل‏‌گرهای تحت شبکه

همکاران سیستم- دو شرکت IBM و جونیپر قصد دارند با همکاری یکدیگر فناوری تحلیل‏‌گرهای تحت شبکه را توسعه دهند.
به گزارش وب‏سایت zdnet، دو شرکت IBM و جونیپر (Juniper) قرارداد همکاری جدیدی امضا کرده‏اند که به موجب آن قرار است برای توسعه تحلیل‌‏گرهای تحت شبکه تلاش کنند. توسعه این فناوری‏‌ها به عرضه‌‏کنندگان خدمات ارتباطی (CSP) و سایر کسب و کارها کمک می‏‌کند در هزینه و زمان لازم برای استفاده از خدمات تحلیلی و شبکه‏‌ای صرفه‌‏جویی کنند.

همکاری این دو شرکت در اصل به سال ۲۰۰۹ برمی‌‏گردد. این بار قرار است درگاه کنترل خدمات روتر MX شرکت جونیپر با فناوری New Factory که شرکت IBM آن را ۱۸ ماه پیش خریداری کرد، ترکیب شود. هدف اصلی از ترکیب این فناوری‏‌ها خلق یک تجربه خدمات‏‌رسانی جدید است که در آن مشخص می‏‌شود چه افرادی در حال استفاده از شبکه هستند، از چه ابزارهایی با چه توانایی و قابلیتی استفاده می‌‏کنند و اینکه در کدام موقعیت مکانی مستقر هستند. این اطلاعات در نهایت امکان عرضه خدمات به صورت خودکار و لحظه‏‌ای به کاربران شبکه‌‏ها را امکان‏‌پذیر می‏‌کند.

این همکاری به شرکت IBM کمک می‏‌کند تا راهکارها و محصولات خود در حوزه تحلیل داده را ارتقا بخشد و شرکت جونیپر نیز عملیات بازاریابی برای این راهکارها را برعهده خواهد گرفت و قابلیت آنها را با سخت‏‌افزارها و راهکارهای شبکه‌‏ای خود یکپارچه خواهد کرد.