همکاری‌های Salesforce با خاورمیانه بیشتر می‌شود

همکاری‌های Salesforce با خاورمیانه بیشتر می‌شود

همکاران سیستم- شرکت Salesforce که از بزرگترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری روی فضای پردازش ابری محسوب می‌شود، در تلاش است فعالیت خود را در منطقه خاورمیانه افزایش دهد.
به گزارش وبسایت Itp، “جین-لوئیز بافیِر”(Jean-Louis Baffier) مدیر شرکت Salesforce در اروپا، خاورمیانه و آفریقا طی کنفرانس Salesforce۱ Essentials که در شهر دبی برگزار شده بود توضیح داد که در تلاش است کارشناسان بیشتری را در این منطقه به‌کار بگیرد تا از این طریق بتواند به نیاز روزافزون سازمان‌ها برای استفاده از خدمات ابری پاسخ مناسب بدهد.
بافیِر گفت: «من در تلاشم تعداد زیادی کارمند جدید استخدام کنم. قصد دارم افراد بیشتری را در گروه کاری خود در منطقه مورد استفاده قرار دهم. حرکت تجاری که ما در این منطقه دنبال می‌کنیم بسیار قابل ملاحظه است».
او در ادامه خاطرنشان کرد: «به وضوح مشاهده می‌کنم که از شرکت‌های چندملیتی گرفته تا سازمان‌های محلی و کوچک، در حال سازگاری فعالیت‌های داخلی خود با سیستم‌های پردازش ابری هستند. بر این اساس ما نیاز داریم که حرکت‌های روبه‌جلوی خود را ادامه دهیم. ما نیازمند آن هستیم اکوسیستم خود را با نیاز این شرکت‌ها سازگار کنیم».
بافیِر خاطرنشان کرد که تعداد زیادی از شرکت‌های بزرگ با درآمدهای بالا در این منطقه خود را با راهکارهای Salesforce.com سازگار کرده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به مرکز صادرات کالای دبی(DMCC)، شرکت هواپیمایی Etihad Airways،‌ Dnata، Tecom و The Entertainer اشاره کرد.
او معتقد است که نگرش سازمان‌های واقع در منطقه خاورمیانه، آفریقا و اروپا به ابزارهای ابری تغییر کرده است و شرکت‌ها دیگر تمایل ندارند داده‌های خود را در ابزارهای ارایه شده از سوی شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزار ذخیره کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *