همکاری‌های سیسکو و مایکروسافت برای ارتقای ابزارهای مجازی

همکاری‌های سیسکو و مایکروسافت برای ارتقای ابزارهای مجازی

همکاران سیستم- شرکت سیسکو از آغاز همکاری‌های جدیدی با مایکروسافت خبر داده است که به موجب آن در زمینه ارتقای سیستم عامل Windows Server ۸ تحت فضای مجازی به شرکت مایکروسافت کمک می‌کند. این دو شرکت در تلاشند با آغاز این همکاری‌ها سازگاری بیشتری بین دو پلتفورم Windows Server Hyper-V مایکروسافت و Nexus ۱۰۰۰V و سیستم‌های مجازی Unified Computing System و Virtual Machine Fabric Extender (VM-FEX) سیسکو به وجود آورند.

این همکاری‌ها به منظور ارتقای سیستم‌های مخصوص مراکز داده مبتنی بر فضای مجازی و همچنین افزایش دسترسی، مدیریت و امنیت محیط‌های مجازی صورت می‌گیرد.

وِین هول، مدیر شرکت سیسکو در امارات متحده عربی در مورد این همکاری‌های جدید توضیح داد: «پلتفورم Unified Computing System سیسکو یک سیستم ایده‌آل برای آن دسته از کاربرانی محسوب می‌شود که به دنبال ابزارهای مجازی برای Windows Server ۸ و Hyper-V هستند».

او در ادامه گفت: «سیستم Nexus ۱۰۰۰V و VM-FEX به همراه Windows Server Hyper-V می‌توانند سیستم کنترلی پیشرفته‌ای را با ابزارهای مدیریتی آسان ارایه دهند تا امکان دسترسی کاربران به ابزارهای مبتنی بر فضای پردازش ابری افزایش یابد».

itp