همکاری‌های سیسکو و مایکروسافت برای ارتقای ابزارهای مجازی

همکاری‌های سیسکو و مایکروسافت برای ارتقای ابزارهای مجازی

همکاران سیستم- شرکت سیسکو از آغاز همکاری‌های جدیدی با مایکروسافت خبر داده است که به موجب آن در زمینه ارتقای سیستم عامل Windows Server ۸ تحت فضای مجازی به شرکت مایکروسافت کمک می‌کند. این دو شرکت در تلاشند با آغاز این همکاری‌ها سازگاری بیشتری بین دو پلتفورم Windows Server Hyper-V مایکروسافت و Nexus ۱۰۰۰V و سیستم‌های مجازی Unified Computing System و Virtual Machine Fabric Extender (VM-FEX) سیسکو به وجود آورند.

این همکاری‌ها به منظور ارتقای سیستم‌های مخصوص مراکز داده مبتنی بر فضای مجازی و همچنین افزایش دسترسی، مدیریت و امنیت محیط‌های مجازی صورت می‌گیرد.

وِین هول، مدیر شرکت سیسکو در امارات متحده عربی در مورد این همکاری‌های جدید توضیح داد: «پلتفورم Unified Computing System سیسکو یک سیستم ایده‌آل برای آن دسته از کاربرانی محسوب می‌شود که به دنبال ابزارهای مجازی برای Windows Server ۸ و Hyper-V هستند».

او در ادامه گفت: «سیستم Nexus ۱۰۰۰V و VM-FEX به همراه Windows Server Hyper-V می‌توانند سیستم کنترلی پیشرفته‌ای را با ابزارهای مدیریتی آسان ارایه دهند تا امکان دسترسی کاربران به ابزارهای مبتنی بر فضای پردازش ابری افزایش یابد».

itp

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *