همکاری‌های استراتژیک گوگل برای توسعه خدمات ابری سازمانی

همکاری‌های استراتژیک گوگل برای توسعه خدمات ابری سازمانی

همکاران سیستم- شرکت Okta که در زمینه توسعه مدیریت دستگاه و سیستم‌های تشخیص هویت فعالیت می‌کند اعلام کرد همکاری‌های استراتژیکی را با گوگل آغاز کرده است تا امکان استقرار خدمات ابری چندگانه، معماری‌های نرم‌افزاری موبایل‌محور، و اپلیکیشن‌هایی مانند Google Apps را برای سازمان‌ها آسان کند.

به گزارش وبسایت zdnet، این دو شرکت در کنار یکدیگر معماری ویژه ارایه خدمات پردازش ابری چندگانه را برای سازمان‌ها ارایه می‌کنند. در حالی که میزان تمایل کاربران سازمانی به حضور در فضاهای ابری چندگانه افزایش یافته است، آنها می‌توانند سیستم Okta Identity Cloud را برای اتصال به فناوری‌های قدیمی خود مورد استفاده قرار دهند.

شرکت‌های Okta و گوگل همچنین همکاری‌هایی را با یکدیگر پیش می‌برند تا به موجب آن مراکز جهانی ارتقاءدهنده سیستم‌های سازمانی، مراکز فروش نرم‌افزارهای گوگل و شرکت‌های نرم‌افزاری مستقل را تحت پوشش قرار دهند و از طریق ابزارهای موجود سرعت انتقال فعالیت‌های آنها به فضای پردازش ابری را فراهم کنند. 

گوگل برند Okta را به عنوان شریک مورد علاقه خود معرفی کرده است تا به کمک آن بتواند ابزارهای Google Apps را بهتر از گذشته برای سازمان‌ها ارتقا دهد.

«دایان گرین» مدیر مرکز توسعه خدمات ابری گوگل در این خصوص گفت: «فناوری‌های جدید با سرعت بالا ارایه می‌شوند و ما همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا کاربران سازمانی بتوانند آسان‌تر از قبل با سرویس‌های پردازش ابری سازگار شوند».