همکاری‌های ابری مایکروسافت و Trend Micro افزایش یافت

همکاری‌های ابری مایکروسافت و Trend Micro افزایش یافت

همکاران سیستم- شرکت Trend Micro که از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات پردازش ابری در جهان محسوب می‌شود، همکاری‌های استراتژیک خود را با مایکروسافت گسترش داد تا از این طریق ابزارهای امنیتی جامع‌تری را در اختیار مشترکان سرویس Microsoft Cloud قراردهد.
به‌گزارش وبسایت ITP، این همکاری‌ها به آن معنی خواهد بود که Trend Micro خدمات و ابزارهای امنیتی خود را در اختیار مشترکان سرویس Microsoft Azure می‌گذارد و مایکروسافت نیز در مقابل زیرساخت‌های امنیتی جامع‌تری ارائه می‌دهد.
“بیل مک‌گی”(Bill McGee) مدیر مرکز امنیت خدمات ابری و مراکز داده در شرکت Trend Micro گفت: «افزایش توانمندی و کارآمدی خدمات پردازش ابری برای سازمان‌ها در هراندازه‌ای که فعالیت می‌کنند بسیار ضروری می‌نماید،‌ اما باید توجه داشت که داده‌های ارزشمند سازمانی باید در فضای ایمن نگهداری شوند».
او توضیح داد: «به‌منظور افزایش کارآمدی و بالا بردن سطح رضایت عمومی کاربران، نیازهای امنیتی باید موردبررسی قرار گیرد و به آن‌ها پاسخ مثبت داده شود. برای رسیدن به این هدف Trend Micro گام‌های بزرگی به جلو برداشته است و راهکارهای امنیتی متفاوتی ارائه کرده است که با خدمات ابری و مجازی‌سازی سازگاری دارند».
لازم به ذکر است که شرکت Trend Micro به‌تازگی  چند ابزار امنیتی خود بانام‌های Deep Security، SecureCloud و PortalProtect را رونمایی کرد که تمامی آن‌ها سیستم‌های Microsoft Azure، Microsoft SharePoint و Microsoft Agent Extension را شامل می‌شدند تا در حالت کلی از فناوری‌های شرکت مایکروسافت پشتیبانی کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *