همکاری‌های جدید HP و SAP برای ارتقای ابزارهای ارتباط با مشتری

همکاری‌های جدید HP و SAP برای ارتقای ابزارهای ارتباط با مشتری

همکاران سیستم- دو شرکت HP و SAP از انعقاد قرارداد جدیدی خبر داده‌اند که بر اساس آن مرکز HP Enterprise Services ابزارهای SAP مبتنی بر فضای پردازش ابری که به سازمان‌ها در جریان کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد.

این راهکار سازمانی ترکیبی جدید باعث می‌شود تا سطح دسترسی و همچنین سرعت دسترسی مشتریان سازمان‌ها به اطلاعات تجاری به صورت محسوس افزایش یابد و در نتیجه تصمیمات داخل سازمانی با سرعت و دقت بیشتری اتخاذ شود.

اریک کلارک، مدیر مرکز Enterprise Application Services در واحد HP Enterprise Services طی بیانیه‌ای گفت: «مدل‌های سازمانی عرضه کالا مبتنی بر فضای پردازش ابری با هدف استقرار سریع کالا، کاهش هزینه‌ها و افزایش انعطاف‌پذیری فعالیت‌های سازمانی به اولویت اصلی در این زمینه تبدیل شده است».

او افزود: «شرکت HP در جریان همکاری‌های خود با SAP به طور قابل ملاحظه سرعت و دسترسی مشتریان خود به اطلاعات تجاری را از طریق فضای پردازش ابری افزایش می‌دهد و با ایجاد بستر انعطاف‌پذیر، امکان توسعه آتی را فراهم می‌آورد».

مشتریان سازمانی HP از این پس می‌توانند ابزار  مدیریت ارتباط با مشتریان SAP  یا همان  SAP CRM  را در اختیار داشته باشند که این ابزار می‌تواند نحوه تولید و فروش محصولات شرکت، بازاریابی و خدمات حرفه‌ای عرضه شده برای مشتریان را زیر نظر بگیرد.

نخستین پلتفورم اینترنتی SAP که توسط مرکز HP Enterprise Services عرضه می‌شود، از طریق مراکز داده HP Enterprise Services در سراسر جهان در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌گیرد.