همه فعالیت‌های Zalando زیر چتر خدمات ابری آمازون

مرکز توسعه خدمات رایانش ابری آمازون به نام AWS با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد Zalando آنها را به عنوان شرکت اصلی ارایه دهنده ابری خود برگزیده است و در حوزه یادگیری ماشینی به طور کامل خدمات آمازون را به کار می‌گیرد.
شرکت Zalando که محصولات خود را در حوزه سبک زندگی و مد ارایه می‌دهد بیش از 35 میلیون مشتری در 17 کشور مختلف دارد و خدمات یادگیری ماشینی AWS آمازون به آنها کمک می‌کند با نوآوری سریع‌تر و تجربه شخصی سازی، خریدهای آنلاین را به صورت متفاوت در اختیار مشتریان قرار دهند.
شرکت Zalando علاوه بر خدمات یادگیری ماشینی همچنین قصد دارد با استفاده از سرویس‌های یادگیری عمیق و کلان داده، فناوری‌های AWS را در زمینه تحلیف، پردازش، پایگاه داده، شبکه، خدمات بدون سرور، سیستم‌های ذخیره سازی داده و … به کار گیرد تا فعالیت‌های خود را به عنوان سازمان مبتنی بر داده با بهینه سازی عملکردهای مهم تجاری از جمله تامین مدیریت زنجیره‌ای، قیمت گذاری، بازاریابی و پشتیبانی از مشتری توسعه دهد.
سرویس‌های یادگیری ماشینی AWS آمازون به شرکت Zalando امکان می‌دهد تا با کاهش زمان لازم برای طراحی، راه اندازی و مقیاس گذاری ویژگی‌های جدید برای بستر تجارت الکترونیک، تجربه مشتری را به صورت مداوم بهبود بخشند و امکان بهتری را برای خریدهای الکترونیکی ارایه کنند.

منبع: Businesswire