هزینه ۸۴ دلاری اشتراک سالانه هر کاربر سازمانی در ویندوز ۱۰

هزینه ۸۴ دلاری اشتراک سالانه هر کاربر سازمانی در ویندوز ۱۰

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قصد دارد نسخه سازمانی آخرین نسخه از سیستم عامل خود موسوم به Windows ۱۰ Enterprise را به صورت اشتراکی در اختیار کسب و کارها قرار دهد تا بر این اساس سازمان‌ها به‌ازای استفاده از این سیستم عامل به‌ازای هر کارمند خود ماهانه ۷ دلار بپردازند یا به عبارت دیگر به‌ازای هر کاربر سازمانی سالانه ۸۴ دلار پرداخت شود.

به گزارش وبسایت Zdnet، مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس جهانی سالانه خود در شهر تورنتو کانادا برای نسخه سازمانی آخرین سیستم عامل خود نام جدید اعلام کرد. سیستم عامل سازمانی مایکروسافت در دو ویرایش مجزا عرضه می‌شود.

یکی از این دو ویرایش Windows ۱۰ Enterprise E۳ نام دارد که سطح پایین‌تری دارد. ویرایش دیگر با نام Windows ۱۰ Enterprise E۵ شناخته می‌شود که در اصل نام جدید Windows ۱۰ Enterprise است و در مجموع خدمات Windows Defender Advanced Threat Protection را به عنوان سرویس جدید مایکروسافت برای شناسایی و پاسخگویی به حملات سایبری در خود جا داده است.

شرکت مایکروسافت هفته گذشته نامگذاری جدید برای Windows ۱۰ Enterprise را اعلام کرد و توضیح داد نسخه‌های E۳ و E۵ به عنوان بخشی از سیستم جامع Surface Productive Enterprise در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *