هدف‌گیری جدید SAP برای سازمان‌های کوچک و متوسط

هدف‌گیری جدید SAP برای سازمان‌های کوچک و متوسط

همکاران سیستم- شرکت SAP که به واسطه تولید نرم‌افزارهای خود برای سازمان‌های بزرگ شهرت جهانی دارد، تصمیم جدی گرفته است تا کسب‌وکارهای کوچک و متوسط را هم تحت پوشش قرار دهد.

به گزارش وبسایت zdnet، شرکت SAP در نظر دارد نرم‌افزارهای کنونی خود را با اندکی تغییر و تنظیم مجدد برای سازمان‌های کوچک عرضه کند و در این زمینه با برنامه‌ریزی‌های دقیق سرمایه‌گذاری‌هایی را انجام داده است تا محصولات جدید را توسعه دهد و وارد بازار کند.

تلاش SAP برای هدفگیری سازمان‌های کوچک و متوسط (SMB) در حالی صورت می‌گیرد که مشتریان همچنان مشکلات کوچکی را پیش‌ روی خود می‌بینند. به عنوان مثال، در حالی حاضر این امکان وجود ندارد تا محصولات و خدمات SAP برای سازمان‌های کوچک و متوسط از روی سایت اینترنتی این شرکت قابل دسترسی باشند.

استراتژی اصلی شرکت مذکور تمرکز بر روی محصولی به نام Business ByDesign است و نکته دیگر اینجاست که این پلتفرم در زمینه محصول و بازاریابی با مشکلاتی مواجه بوده است.

مشکل دیگر همان اتفاقی است که هر یک از شرکت‌های بزرگ فروشنده خدمات IT هنگام ارایه محصول برای سازمان‌های کوچک و متوسط با آن روبرو شده‌اند. بر اساس این مشکل مشتریان نمی‌توانند به طور کامل اطمینان داشته باشند که شرکت مذکور همچنان به پشتیبانی از محصول ادامه می‌دهد.

در مجموع SAP تصمیم دارد مشکلات مذکور را برطرف کند و در گام جدید خود سازمان‌های کوچک و متوسط را تحت پوشش خود بگیرد.