نسل جدید خدمات اجتماعی و بازاریابی اوراکل برای سازمان‌ها

نسل جدید خدمات اجتماعی و بازاریابی اوراکل برای سازمان‌ها

همکاران سیستم- شرکت اوراکل ابزار جدید خود موسوم به Oracle Data Cloud را به همراه دو سرویس-به‌عنوان-داده(DaaS) با نام‌های Oracle DaaS for Marketing و Oracle DaaS for Social معرفی کرد.به گزارش وبسایت Itp، سیستم Oracle Data Cloud در قالب پلتفورم سرویس‌های-به‌عنوان-داده عرضه شده است و ابزارهای اطلاعاتی مربوط به خرید جدید اوراکل موسوم به BlueKai Audience Data Marketplace را نیز شامل می‌شود.
ابزار Oracle DaaS for Marketing نیز یک مدل مبتنی بر اشتراک کاربری است که به بازاریابان امکان می‌دهد به صورت آفلاین، آنلاین و مبتنی بر منابع داده‌ای موبایلی به سطوح مختلف اطلاعات کاربری دسترسی داشته باشند.
به گفته شرکت اوراکل، داده‌های ذخیره شده در این ابزار از منابع “قابل اعتماد و معتبر” تهیه شده‌اند تا از قوانین مربوط به حفظ حریم شخصی و امنیت کاربران نیز پشتیبانی شود.
ابزار Oracle DaaS for Social نیز که به صورت محدود عرضه شده است، داده‌های سازمانی و اجتماعی بدون ساختار را به صورت طبقه‌بندی شده و غنی‌شده ارایه می‌دهد تا از این طریق بتوان نگاه دقیق‌تری به مشتریان، رقبا و شرایط بازار داشت.
“عمر توکل”(Omar Tawakol) مدیر مرکز Oracle Data Cloud گفت: «متمرکز کردن اطلاعات به‌دست آمده از نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات(SaaS) به کاربران سازمانی کمک می‌کند تا با استفاده از داده‌های خارجی، بتوانند نگاه دقیق‌تری به مشتریان داشته باشند و ضمن دخیل کردن مشتریان، از تجربیات آن‌ها بیشتر استفاده کنند».
او در ادامه توضیح داد: «سیستم Oracle Data Cloud بهترین پلتفورم داده‌ای را همراه با بزرگترین بازار داده‌ای جهان در اختیار مشتریان سازمانی می‌گذارد تا بتوانند تصمیمات هوشمندتر برای بازاریابی و حضور اجتماعی خود اتخاذ کنند و این فرآیند در نهایت موجب می‌شود تا سازمان بتوانند فروش بهتری داشته باشد و خدمات بهتری ارایه دهد».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *