نسل جدید خدمات ابری EMC عرضه شد

نسل جدید خدمات ابری EMC عرضه شد

همکاران سیستم- شرکت EMC چندین محصول و راهکار دوگانه جدید مبتنی بر فضای پردازش ابری روانه بازار کرد. این شرکت بزرگ هم‌اکنون می‌کوشد روش‌های بیشتری را برای اتصال کاربران خود به حافظه‌های ذخیره‌سازی اطلاعات، سیستم‌های محافظت داده و خدمات ابری عمومی ارایه دهد.به گزارش وبسایت Itp، شرکت EMC اعلام کرد تمام سرویس‌های مذکور به‌زودی در دسترس کاربران سازمانی قرار می‌گیرند تا بتوانند در زمینه خدمات پردازش ابری عمومی و اختصاصی بهترین گزینه را انتخاب کنند. کاربران می‌توانند با سرعت بالا و در مقیاس زیاد به خدمات ابری عمومی دسترسی داشته باشند و البته به صورت هم‌زمان خدمات ابری اختصاصی را برای کنترل بهتر و با امنیت بیشتر مورد استفاده قرار دهند.

این شرکت اعلام کرد که محصولات جدید، از سیستم‌های تحلیل داده گرفته تا پلتفرم‌های ابری EMC VMAX و EMC VNX را شامل می‌شوند و از دیگر سیستم‌های ارایه شده در این زمینه می‌توان به راهکار FAST.X مخصوص VMAX اشاره کرد که به کاربران امکان می‌دهد به صورت خودکار خدمات ابری عمومی را از سیستم‌های EMC و حافظه‌های اطلاعاتی EMC دریافت کنند.

به گفته شرکت EMC، آن دسته از سازمان‌هایی که قصد دارند هزینه‌های خود را کاهش دهند، می‌توانند زیرساخت‌های VNX و VMAX را استفاده کنند. هر دو راهکار VMAX و VNX با قابلیت توسعه پشتیبانی از خدمات ابری عمومی و اختصاصی ارایه شده‌اند. این سیستم می‌تواند از خدمات ابری VMware Cloud Air، Azure مایکروسافت، S3 آمازون و Cloud Platform گوگل پشتیبانی کند.