نسخه جدید Outlook مایکروسافت روی ساعت‌های مچی

نسخه جدید Outlook مایکروسافت روی ساعت‌های مچی

همکاران سیستم- مایکروسافت نرم‌افزار کاربردی Outlook را ماه آپریل برای سیستم عامل Android Wear مخصوص فناوری‌های پوشیدنی عرضه کرد. این شرکت امروز نسخه ویژه‌ای از Outlook را مخصوص ساعت‌های مچی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل Android Wear در اختیار کاربران گذاشت تا امکان تجربه بهتر و کامل‌تر با این نرم‌افزار روی مچ دست فراهم شود.

به گزارش وبسایت Zdnet، در حال حاضر دو نسخه مجزا از نرم‌افزار Outlook برای سیستم‌های Android Wear و Apple Watch عرضه شده است. ولی استفاده از آنها مستلزم آن است که پیش از ورود به جزییات نرم‌افزار Outlook، اپلیکیشن یا ویجت مربوط به آن را اجرا کنید.

ولی نسخه جدید Outlook که امروز عرضه شده است این امکان را فراهم می‌کند که بدون اجرای اپلیکیشن نیز بتوانید از روی مچ دست خود به جزییات آن دسترسی داشته باشید.

پیش‌فرض ظاهری این نسخه از اپلیکیشن Outlook شبیه به ساعت‌های مچی طراحی شده است و در آن روز، تاریخ، ساعت و تقویم الکترونیکی با تمام جزییات به نمایش درمی‌آید که در کنار آن می‌توان آخرین پست‌های الکترونیکی دریافتی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای ۱۲ ساعت آینده را هم مشاهده کرد.

یکی از قابلیت‌هایی که نسخه جدید Outlook دارد این است که رنگ بخش شماره‌گیری با رنگ بخش‌های مختلف در تقویم الکترونیکی که کاربر در این نرم‌افزار انتخاب می‌کند، به صورت خودکار هماهنگ می‌شود. بنابراین شما می‌توانید اتفاقات تنظیم شده مختلف در تقویم الکترونیکی را در رنگ‌های مختلف مشاهده کنید تا بتوانید تنظیمات بهتری را برای برنامه‌های خود در اختیار بگیرید.