نسخه جدید Office ۳۶۵ مایکروسافت برای سازمان‌های کوچک و متوسط

نسخه جدید Office ۳۶۵ مایکروسافت برای سازمان‌های کوچک و متوسط

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قابلیت Microsoft Access را به لیست امکاناتی که در طرح‌های سازمانی Office ۳۶۵ Business و Business Premium ارائه می‌شود، اضافه کرد.

اگر حساب کاربری مربوط به مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ Business به صورت سالانه خریداری شود، هزینه استفاده ماهانه از آن به‌ازای هر کارمند ۸.۲۵ دلار محاسبه می‌شود و در مقابل، اشتراک ماهانه در آن به‌ازای هر کارمند برای سازمان‌ها ۱۰ دلار هزینه دارد. در مقابل مجموعه Office ۳۶۵ Business Premium با حساب کاربری سالانه به‌ازای هر کارمند در ماه ۱۲.۵۰ دلار هزینه دارد و در مقابل حساب کاربری ماهانه در آن ۱۵ دلار هزینه دربر می‌گیرد.

به گزارش وبسایت zdnet، هر دو طرح مذکور برای استفاده از مجموعه نرم‌افزاری پردازش ابری Office ۳۶۵ برای سازمان‌های کوچک و متوسط ارائه شده‌اند.

زمانی که یک سازمان قصد داشته باشد این مجموعه نرم‌افزاری را در قالب یک اپلیکیشن مجزا خریداری کند و از طرح اشتراکی آن بهره نبرد، می‌بایست برای در اختیار گرفتن Microsoft Access ۲۰۱۶ هزینه‌ای بالغ بر ۱۱۰ دلار بپردازد. 

قابلیت Access بخشی از طرح جامع مایکروسافت برای پوشش‌دهی سازمان‌های کوچک محسوب می‌شود و با این وجود غول نرم‌افزاری جهان سال ۲۰۱۴ میلادی که نخستین بار این مجموعه نرم‌افزاری را عرضه کرده بود، قابلیت مذکور را از آن حذف کرد.

با این توضیحات، Access هم‌اکنون به طرح جامع Office ۳۶۵ SMB باز گذشته است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *