نسخه جدید لینوکس برای خدمات سازمانی و ابری عرضه شد

نسخه جدید لینوکس برای خدمات سازمانی و ابری عرضه شد

همکاران سیستم- شرکت SUSE محصول جدید خود موسوم به SUSE Linux Enterprise ۱۲ را در قالب نسخه جدید لینوکس مخصوص مراکز داده عرضه‌کننده خدمات گسترده سازمانی و فضاهای پردازش ابری عرضه کرد.

به گزارش سایت خبری theinquirer.net، این شرکت اعلام کرد که پلتفورم Linux Enterprise ۱۲ بالاترین سطح سازگاری با سیستم‌های سازمانی را ارایه می‌دهد، میزان بهره‌وری عملیاتی در آن ارتقا یافته است و امکان توسعه نوآوری‌ها را برای کاربران فراهم می‌کند.
شرکت SUSE همچنین ادعا کرد که نرم‌افزار جدید آن برای پاسخگویی به نیازهای سازمان‌ها در فضاهای تلفیقی IT ارایه شده است و ضمن جلوگیری از کنار گذاشتن فناوری‌های از رده خارج، باعث می‌شود میزان خطرپذیری سازمان برای استفاده از فناوری‌های موجود به حداقل برسد.
همزمان با عرضه این محصول یک به‌روزرسانی برای SUSE Customer Center نیز عرضه شده است تا مدیریت اشتراک نرم‌افزار برای کاربران مختلف آسان‌تر شود، دسترسی به وصله‌های امنیتی و ابزارهای به‌روزرسان افزایش یابد، و ارتباط با مرکز پشتیبانی از مشتریان SUSE بهتر انجام شود.
پلتفورم SUSE Linux Enterprise Server ۱۲ هم‌اکنون برای زیرساخت‌های x۸۶-۶۴، IBM Power۸ و IBM System z عرضه شده است و خدمات اصلی سازمانی را مبتنی بر سیستم‌های سخت‌افزاری مختلف ارایه می‌دهد.
از جمله قابلیت‌های جدید این پلتفورم می‌توان به عقبگرد کامل سیستم، وصله‌های امنیتی به‌روز برای هسته مرکزی، ماژول‌های نرم‌افزاری برای افزایش سازگاری مرکز داده، ارتقا کارآمدی عملیاتی سیستم و سرعت بخشیدن به سازگاری با ابزارهای متن‌باز اشاره کرد.