نرم افزار جدید شرکت زوهو اطلاعات کارت‌های تجاری را وارد سیستم‌های CRM می‌کند

همکاران سیستم- شرکت زوهو (Zoho)، یکی از عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار در آمریکا نرم افزار ویژه‌ای برای اسکن کارت‌های تجاری طراحی کرده است که اطلاعات مندرج بر روی این کارت‌ها را در محیط سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری ذخیره می‌کند.
به گزارش وب سایت techcrunch، شرکت زوهو نرم افزار همراه جدیدی برای ابزارهای تحت سیستم عامل آی او اس عرضه کرده است که کاربران به کمک آن می‌‏توانند با اسکن یک کارت تجاری اطلاعات آن را بر روی پایگاه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود ذخیره کنند. یکپارچگی این نرم افزار با راهکار مدیریت ارتباط با مشتری باعث می‌شود اطلاعات اسکن شده از طریق این نرم افزار به صورت خودکار در قالب یک تماس جدید ثبت شود.
این نرم افزار می‌تواند کارت‌های تجاری را که به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی است، اسکن کند و اطلاعات مندرج بر روی آن‌ها بر روی پایگاه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت زوهو منتقل کند. این شرکت اعلام کرده است به زودی نسخه تحت اندروید این نرم افزار را نیز روانه بازار خواهد کرد.
بنا بر اعلام شرکت زوهو استفاده از این نرم افزار به متصدیان فروش اجازه می‌دهد در زمان لازم برای ذخیره اطلاعات مشتریان خود صرفه جویی کنند. کاربران همچنین از طریق این نرم افزار می‌توانند ارتباطات خود را با مشتریانشان در شبکه‌های اجتماعی تحکیم بخشند. مثلاً اگر یکی از مشتریان آدرس توئیتر خود را بر روی کارت ویزیت خود درج کرده باشد، این نرم افزار به صورت خودکار آدرس توئیتر وی را به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می‌افزاید.
هم اکنون نرم افزارهای زیادی برای اسکن کارت‌های تجاری وجود دارد، اما مدیران زوهو ادعا کرده‌اند ویژگی منحصر به فرد نرم افزار آن‌ها یکپارچگی آن با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است.