نرم‌افزار Adobe Lightroom برای اندروید رایگان شد

نرم‌افزار Adobe Lightroom برای اندروید رایگان شد

همکاران سیستم- شرکت Adobe که در ماه اکتبر نرم‌افزار Lightroom را به صورت رایگان برای کاربران مبتنی بر سیستم عامل iOS عرضه کرده بود، هم‌اکنون اقدام مشابه را برای اندروید انجام داد.
این شرکت روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد نرم‌افزار Lightroom Mobile ۱.۴ هم‌اکنون به صورت رایگان روی فروشگاه اینترنتی Play Store گوگل قرار گرفته است.به گزارش وبسایت ZDnet، شرکت Adobe تاکنون کاربران را مجبور می‌کرد برای اشتراک در ابزار موبایلی مربوطه به صورت ماهانه هزینه پرداخت کنند. البته اگر هم‌اکنون بخواهید تصاویر را با یکدیگر هماهنگ کنید و بین دستگاه‌های مختلف آنها را مورد ویرایش قرار دهید، یا اینکه از نسخه Lightroom Web این نرم‌افزار استفاده کنید، می‌بایست هزینه آن را بدهید.
با این وجود اگر قرار باشد به صورت معمول تصاویر را روی دستگاه موبایلی خود ویرایش کنید، برای اشتراک در سرویس Creative Cloud نیازی به پرداخت هزینه نیست.
شما با نرم‌افزار Lightroom‌ می‌توانید انواع ابزارهای کنترلی لمسی را در اختیار بگیرید یا اینکه ویرایش‌های جزئی را روی عکس اعمال کنید. این ابزار امکان برقراری تعادل رنگ سفید، انواع رنگ‌ها، دمای عکس، تن منحنی‌ها و … را فراهم می‌کند. آخرین نسخه ابزار موبایلی مربوط به این نرم‌افزار گرافیکی هم‌اکنون به صورت رایگان روی فروشگاه اینترنتی Play Store ارایه شده است.