نرم‌افزار ویرایشگر Adobe وارد اندروید شدهمک

نرم‌افزار ویرایشگر Adobe وارد اندروید شدهمک

همکاران سیستم- در حالی که این روزها انواع مختلف ابزارهای ویرایش ویدیو برای سیستم عامل اندروید عرضه می‌شود، شرکت Adobe سرانجام نرم‌افزار ویرایشگر Premiere Clip را برای این دسته از دستگاه‌های موبایلی ارائه کرد. به گزارش وبسایت PCworld، بر اساس خبر منتشر شده روی شبکه اجتماعی گوگل پلاس، نرم‌افزار Premiere Clip به کاربران امکان می‌دهد موسیقی متن را با تصویر ویدیویی همگام کنند، افکت‌های مخصوص تصاویر کند را به ویدیو اضافه کنند، نور را تنظیم کنند، و دیگر اقدامات لازم را در جهت ویرایش تصاویر اعمال کنند و البته، تمام این اتفاقات را رو دستگاه‌های اندرویدی انجام دهند.
این نرم‌افزار می‌تواند به صورت خودکار با در کنار هم قرار دادن عکس‌های شما یک تصویر ویدیویی درست کند. علاوه بر این، به کمک این محصول می‌توانید تصاویر خود را با موسیقی‌های مورد علاقه که در حافظه دستگاه دارید، ادغام کنید.
شما همچنین می‌توانید تصاویر ویدیویی خود را به نرم‌افزار Premiere Pro CC نیز انتقال دهید تا ابزارهای ویرایشگر بیشتری در اختیار داشته باشید. این ابزار به صورت رایگان عرضه شده است که البته برای در اختیار گرفتن آن می‌بایست در سیستم Creative Cloud اشتراک داشته باشید تا در دستگاه‌های مختلف از آن استفاده کنید.