نرم‌افزار جدید Sway به مجموعه Office اضافه می‌شود

نرم‌افزار جدید Sway به مجموعه Office اضافه می‌شود

همکاران سیستم- مایکروسافت به خوبی می‌داند که هواداران آن وفادار هستند. اما نسخه جدید نرم‌افزار PowerPoint برخی کاربران را متقاعد کرده است که بیشتر در این زمینه فکر کنند. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مرکز Phys.org، کاربران سیستم عامل ویندوز ۱۰ به زودی به نرم‌افزار Sway به عنوان عضو جدید خانواده Office خوشامد خواهند گفت.به گزارش وبسایت babwnews کاربران مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ مبتنی بر فضای ابری در کنار ابزارهای Word، Excel و Outlook آیکن جدیدی را مشاهده خواهند کرد. نسخه‌های آزمایشی قبلی Office ۳۶۵ همچنان در دسترس کاربران خواهند بود و مایکروسافت هم‌اکنون ابزار ویژه‌ای برای ویندوز ۱۰ ارائه کرده است که امکان می‌دهد نسخه‌های اولیه این مجموعه روی دستگاه‌های اپلی هم مورد استفاده قرار بگیرند.
نرم‌افزار Sway به گونه‌ای طراحی شده است که فرآیند تولید، ارائه و جداسازی قابلیت‌های زیباسازی متن از جمله فونت و رنگ را ارتقا می‌دهد.
به گفته «کریس پراتلی» مدیر گروه مهندسی توسعه Sway، کاربران به این محصول باید به عنوان یک برنامه‌ جدید مانند Pandora نگاه کنند. کاربران در این محصول نیاز ندارند کیفیت و ژانر موسیقی‌های مورد نظر خود را مشخص کنند و در عوض می‌توانند با وارد کردن نام هنرمند مورد نظر، موسیقی با شرایطی که تمایل دارند گوش دهند.
کاربران Sway برای اطمینان از ارائه مناسب متن و تصاویر تنظیم شده نیاز ندارند خود را درگیر اندازه فونت و تصاویر کنند. زیرا الگوریتم‌های Sway به گونه‌ای طراحی شده‌اند که متن و تصویر ارائه شده توسط کاربر را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و جاهای خالی را پر می‌کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *