نرم‌افزار جدید شرکت Yellowfin استفاده از برنامه‌های هوشمندی تجاری را برای کاربران آسان می‌کند

نرم‌افزار جديد شركت Yellowfin استفاده از برنامه‌های هوشمندی تجاری را برای کاربران آسان می‌کند

همکاران سیستم- شرکت Yellowfin از تولید نرم افزار جدیدی در زمینه هوشمندی تجاری خبر داده است که بر روی رایانه‌های لوحی iPad قابل نصب است. شرکت Yellowfin که در تبدیل ابزار‌ها و برنامه‌های پیچیده و گرانقیمت هوشمندی تجاری به برنامه‌ها و نرم افزارهای ساده و ارزان شهرت یافته است اعلام کرده این نرم افزار کاربری آسانی دارد و گزارشات و تحلیل‌های تجاری مفیدی در زمینه بازارهای مصرف به سازمان‌ها و شرکت‌های کاربر ارائه می‌دهد.
این نرم افزار که «تحرک سازمانی» (enterprise mobility) نام دارد به کاربران iPad اجازه می‌دهد با یک لمس گزارش‌های تجاری خود را ببینند، جدول‌ها را تبدیل به نمودار کنند و سایر عملیات مورد نظر خود را بر روی داده‌ها انجام دهند.

یکی دیگر از قابلیت‌های این برنامه این است که همزمان به چند کاربر اجازه می‌دهد در مورد گزارش‌های تجاری نظر بدهند و داده‌ها را به اطلاعات تجاری قابل استفاده‌ای تبدیل کنند. به علاوه با فعال کردن فیلترهای مختلف می‌توانند داده‌های خود را مرتب کنند و یا با استفاده از تحلیلگرهای مختلف، روندهای ناشناخته حاکم بر بازارهای مصرفی خود را کشف کنند.

گلن رابی، مدیر عامل شرکت Yellowfin می‌گوید: «رویکرد ما در طراحی برنامه‌های همراه در زمینه هوشمندی تجاری بر این باور استوار است که نرم‌افزارهای مربوط به هوشمندی تجاری باید مانند جست‌و‌جوی یک مجله یا به اشتراک گذاشتن یک ایده در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی ساده و لذت بخش باشد». به گفته رابی، شرکت Yellowfin معتقد است نرم‌افزارهای مربوط به هوشمندی تجاری باید به آسانی قابل استفاده باشد و بتواند در بازگشت سرمایه به شرکت‌های کاربر کمک کند.

یکی از دیگر از ویژگی‌های برجسته نرم افزارهای تولید Yellowfin این است که زیرساخت‌های امنیتی فروشندگان و کاربران را حفظ می‌کند. این برنامه‌ها هیچ داده‌ای را بر روی گوشی‌های همراه ذخیره نمی‌کنند، مگر اینکه کاربر گزینه «استفاده آفلاین از داده‌ها» را فعال کند. هم‌اکنون این برنامه بر روی پایگاه‌های عرضه برنامه‏‌های کاربردی iPad در دسترس کاربران قرار گرفته است.

Managingautomation