نرم‌افزار اینترنتی جدید برای فروش بالا‌تر و ارتباط بهتر با مشتری عرضه شد

نرم‌افزار اینترنتی جدید برای فروش بالا‌تر و ارتباط بهتر با مشتری عرضه شد

همکاران سیستم- بازاریابی از طریق پست الکترونیکی و قابلیت‌های رسانه‌های اجتماعی با هدف جمع‌آوری اطلاعات روی سایت‌هایی مانند توئی‌تر، LinkedIn و فیس‌بوک از مهم‌ترین قابلیت‌های پلتفورم سازمانی Campaigner CRM محسوب می‌شود.
به گزارش سایت equities، پلتفورم جدید مدیریت ارتباط با مشتری موسوم به Campaigner CRM که مخصوص شرکت‌های کوچک و متوسط ساخته شده است، به‌تازگی توسط شرکت ارایه دهنده خدمات پردازش ابری موسوم به j۲ Global s Campaigner که به صورت تخصصی در زمینه تولید نرم‌افزارهای فروش و بازاریابی فعالیت می‌کند، ارایه شده است.
نسخه ارزان این نرم‌افزار به‌ازای هر کاربر ماهانه 29.99 دلار قیمت دارد که در اصل این پلتفورم ترکیبی از نرم‌افزار فروش محصولات، ارتباط با شبکه‌های اجتماعی، ابزارهای فرآیند فروش و گزارش‌های بصری را در یک نسخه اینترنتی شامل می‌شود.
مدیران فروش در سازمان‌ها از طریق این نرم‌افزار می‌توانند گزارش‌هایی را در اختیار بگیرند که نشان می‌دهد در هر یک از بخش‌های چرخه فروش محصول چه اتفاقی با چه جزئیاتی رخ می‌دهد. گزارش‌ها می‌توانند به صورت منظم و روزانه، هفتگی و ماهانه ایمیل شوند و فضایی را پیش‌روی مدیران و گروه فروش بگذارند تا در خصوص عرضه و فروش محصولات اطلاعات دقیق‌تری در اختیار داشته باشند.
 «ریک فائولک» مدیر مرکز سرویس‌های پردازش ابری برای بازاریابی و فروش در شرکت Campaigner گفت: «بسته نرم‌افزاری جامع ما که شامل سیستم بازاریابی پست الکترونیکی و ابزار اجتماعی CRM می‌شود، یک ابزار واحد و کارآمد است که به شرکت‌های کوچک کمک می‌کند فعالیت‌های خود را آسان‌تر هدایت کنند، با مشتریان ارتباط بهتری برقرار سازند و فروش بالاتری داشته باشند».