نرم‌افزارهای سازمانی Workday روی پلتفرم ابری گوگل رفت

در تازه‌ترین خبرها گفته شد که از این پس تمامی اپلیکیشن‌های Workday در پلتفرم پردازش ابری Cloud گوگل در دسترس است که این اتفاق به دنبال همکاری های چندساله دو شرکت صورت می‌گیرد.

مرکز توسعه خدمات پردازش ابری Cloud گوگل تنها چند روز پس از آغاز همکاری گسترده خود با شرکت نرم‌افزاری SAP اعلام کرد که همکاری‌های چندجانبه و طولانی مدت خود را با شرکت Workday نیز آغاز کرده است.

پلتفرم ابری Cluod گوگل با بازیگران کلیدی در حوزه نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات وارد همکاری‌های گسترده شده تا در صنایع اصلی از جمله خدمات درمانی، سرویس‌های مالی و خرده فروشی حضور پررنگ‌تری داشته باشد.

براساس قرارداد همکاری جدید مشخص شد سیستم‌های Financial Management، Human Capital Management و Adaptive Planning شرکت Workday به صورت جامع روی پلتفرم پردازش ابری گوگل در دسترس خواهند بود.

در این میان مشتریان شرکت Workday می‌توانند به صورت همزمان تحت مشارکت جداگانه خدمات مورد نیاز خود را از طریق سرویس پردازش ابری AWS آمازون نیز در اختیار بگیرند. شرکت Workday همچنین همکاری‌های دیگری را با مایکروسافت پیش می‌برد تا نرم افزارهای سازمانی خود را مبتنی بر پلتفرم ابری Azure به دست کاربران برساند.

شرکت توسعه خدمات پردازش ابری Cloud گوگل و شرکت Workday در یک بیانیه مشترک توضیح دادند که این همکاری‌های جدید برای حضور در بازار، فروش مشترک و بازاریابی با مدل هدف قرار دادن مشتریان دنبال می‌شود.

منبع: zdnet