نت سوئیت راهکار جدیدی برای برنامه ریزی منابع سازمانی مادرشرکت‌ها عرضه کرد

نت سوئیت راهکار جدیدی برای برنامه ریزی منابع سازمانی مادرشرکت‌ها عرضه کرد

شرکت نت سوئیت راهکار جدیدی برای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) شرکت‌های بزرگ معرفی کرده است که هم تحت فناوری‌های پردازش ابری است و هم با پلت فرم شرکت ارواکل یکپارچه شده است.
به گزارش وب سایت eweek، شرکت نت سوئیت که یکی از مهم‌ترین شرکای ارواکل است، راهکار جدیدی معرفی کرده است که به نرم افزار دولایه برنامه ریزی منابع سازمانی معروف است. این نرم افزار که کاربران می‌توانند آن را به صورت تحت وب استفاده کنند، با پلت فرم برنامه ریزی منابع سازمانی اوراکل که برای استفاده در رده‌های بالای مادرشرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ مناسب است، یکپارچه شده است.
شرکت نت سوئیت در گردهمایی بزرگ اُپن ولد اوراکل که از ۳۰ سپتامبر تا ۴ اکتبر برگزار شده بود، این راهکار جدید را معرفی کرده بود. استفاده از این راهکار بیشتر برای شرکت‌های بزرگی مفید است که زیرشاخه‌های زیادی دارند و می‌خواهند آن‌ها را به نحو موثری مدیریت کنند. دولایه بودن و یکپارچگی این نرم افزار با راهکارهای اوراکل به کاربران اجازه می‌هد همزمان بتوانند هر کدام از زیرشاخه‌های خود را مدیریت کنند و هم کل شرکت یا سازمان متبوع خود را.
شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ به کمک راهکار جدید نت سوئیت می‌تواند فعالیت مدیران زیرشاخه‌های مختلف، خرید شرکت‌های کوچک‌تر و فعالیت‌ها و سرمایه گذاری‌های مشترک خود با دیگر شرکت‌ها را مدیریت کنند.
راهکار جدید شرکت نت سوئیت بخشی از بسته نرم افزاری این شرکت در زمینه راهکارهای برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمانی است که به وان ورلد (OneWorld) مشهور است. این بسته نرم افزاری دارای قابلیت‌های مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت‌های تحلیلی آن اشاره کرد. کاربران به کمک این راهکار‌ها می‌توانند اطلاعات مربوط به فعالیت‌ها و تبادلات مختلف را در آن واحد گردآوری و به داده‌های شرکت بیفزایند.
یکی دیگر از ویژگی‌های این بسته نرم افزای این است که بیش از ۱۹ زبان و ۱۹۰ واحد پولی کشورهای مختلف را پشتیبانی می‌کند.