نت‏‌سوئیت قابلیت‏‌های مدیریت ارتباط با مشتری در راهکارهای بازاریابی خود را ارتقا می‌‏دهد

نت‏‌سوئیت قابلیت‏‌های مدیریت ارتباط با مشتری در راهکارهای بازاریابی خود را ارتقا می‌‏دهد

همکاران سیستم- شرکت نت‌سوئیت (NetSuite)، یکی از عرضه‏‌کنندگان راهکارهای بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری از خرید شرکت Bronto Software خبر داده است که عرضه‌‏کننده اتوماسیون‏‌های بازاریابی ابری است.
به گزارش وب‏سایت destinationcrm، شرکت نت سوئیت که به خاطر عرضه راهکارهای بازاریابی چندکانالی مشهور است برای تقویت جای پای خود در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری اقدام به خرید یکی از عرضه‌‏کنندگان اتوماسیون‏‌های بازاریابی ابری به نام برونتو کرده است.
بر اساس این گزارش، نت سوئیت می‏‌کوشد با خرید این شرکت شکاف موجود میان فعالیت‏‌های بازرگانی و بازاریابی را از بین ببرد. اندی لیود، مدیر محصولات بازرگانی شرکت نت سوئیت درباره اهمیت این معامله گفته است: خرید برونتو ما را وارد مسیر جدیدی می‏‌کند، میسری که در آن از افرادی با تخصص بازاریابی و درک عمیق از بخش بازاریابی استفاده می‏‌شود، افرادی که می‏‌دانند چگونه باید در کانال‏‌های ارتباطی مختلف با مشتریان وارد تعامل شوند. ما واقعاً به این تیم مدیریتی- و این شرکت- احتیاج داریم تا کمک کنند که فعالیت‏‌ها در دو دنیای بازاریابی و بازرگانی هماهنگ یکدیگر پیش رود.
خرید بورونتو به شرکت نت سوئیت اجاره می‏‌دهد قابلیت‌‏های پلت‏فرم SuiteCommerce خود را در حوزه بازاریابی ارتقا دهد. شرکت بوونتو که در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است بر راهکارهایی تمرکز می‏‌کند که شرکت‏‌ها به کمک آن می‏‌توانند تعاملات آنلاین و آفلاین خود با مشتریانشان را به صورت یکپارچه‌‏تر دنبال کنند و کمپین‏‌های بازاریابی ویژه‌‏ای برپا کنند که فعالیت‏‌های بازرگانی موتور محرکه آن است.
راهکارهای شرکت بورونتو دارای قابلیت‏‌هایی است که می‏‌توانند رفتار کاربرانی را در محیط وب به جستجوی کالای خاصی می‏‌پردازند، رصد کند و پیام‏‌ها و محتواهای بازاریابی مرتبطی را برای آنها ارسال کند.