نت‌‏سوئیت راهکارهای کسب و کار خود را برای ساعت هوشمند اپل و ویندوز ۱۰ ارائه می‏‌کند

نت‌‏سوئیت راهکارهای کسب و کار خود را برای ساعت هوشمند اپل و ویندوز ۱۰ ارائه می‏‌کند

همکاران سیستم- شرکت نت‎سوئیت (NetSuit) از عرضه برخی از اپلیکیشن‌‏های کسب و کار خود برای نصب بر روی ساعت هوشمند اپل و دستگاه‌‏های تحت سیستم عامل ویندوز ۱۰ خبر داده است.
به گزارش وب‏سایت theinquirer، شرکت نت‌‏سوئیت، یکی از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای کسب و کار اعلام کرده است در حال توسعه چند اپلیکیشن برای نصب بر روی ساعت هوشمند اپل و ابزارهای تحت سیستم عامل ویندوز ۱۰ است. کاربران این اپلیکیشن‏‌ها دسترسی کاملی به همه قابلیت‏‌های راهکارهای کسب و کار نت سوئیت خواهند داشت. شرکت نت‏‌سوئیت این خبر را در جریان یکی از نشست‏‌های خود با که رویداد SuitWorld نام دارد، اعلام کرده است.
بر اساس این گزارش، شرکت نت‌‏سوئیت در حال حاضر اپلکیشن‏‌های سازگار با سیستم عامل iOS اپل دارد که از طریق اپ استور اپل قابل دسترسی است. نت‏‌سوئیت قصد دارد این اپلیکیشن‏‌ها را برای نصب بر روی ساعت هوشمند اپل نیز توسعه دهد.
این شرکت همچنین قصد دارد با همکاری مایکروسافت برخی از اپلیکیشن‏‌های خود را برای نصب بر روی رایانه‏‌ها و ابزارهای تحت سیستم عامل ویندوز ۱۰ عرضه کند. عرضه این اپلیکیشن‏‌ها از سال ۲۰۱۶ آغاز خواهد شد. نت‌‏سوئیت همچنین اعلام کرده است قصد دارد راهکار برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی (ERP) خود را با آفیس ۳۶۵ مایکروسافت یکپارچه کند. نت‏‌سوئیت در همکاری با مایکروسافت تا آنجا پیش رفته است که از استفاده از خدمات تحت وب آمازون منصرف شده و به استفاده از پلت‏فرم آزور مایکروسافت روی آورده است.
نت‌سوئیت همچنین از بروزرسانی اپلیکیشن‏‌های تحت اندروید خبر داده است که به گفته این شرکت  دسترسی کامل کاربران پلت‏فرم همراه گوگل به قابلیت‏‌های برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و تجارت الکترونیک را فراهم می‏‌کند.
ایوان گلدبرگ، بنیانگذار و یکی از مدیران نت‏‌سوئیت درباره اهمیت اپلیکیشن‏‌های همراه گفته است: شرکت نت‌‏سوئیت همیشه متوجه اهمیت راهکارهای همراه بوده است، تا بدانجا که اولین اپلیکیشن‏‌های همراه خود را شش سال پیش برای گوشی‏‌های آیفون عرضه کردیم.