میان افزار «ایون» به یکی از پرفروش‌ترین‌های شرکت اینفور تبدیل شد

همکاران سیستم- شرکت اینفور که سومین عرضه کننده بزرگ راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) در جهان است، اعلام کرده پلت فرم زیرساختاری ساخت این شرکت که ایون (ION) نام دارد به یکی از پرفروش‌ترین محصولاتش تبدیل شده است.
به گزارش وب سایت chem، اینفور در سال ۲۰۱۰ یک پلت فرم زیرساختاری با نام میان افزار ایون را روانه بازار کرد که هم باعث افزایش درآمد این شرکت شد و هم به مشتریان این شرکت کمک می‌کرد عملیات یکپارچه سازی سیستم‌های نرم افزاری خود با راهکارهای اینفور را با سهولت بیشتری انجام دهند. شرکت اینفور حالا اعلام کرده است بیش از ۹۰۰ شرکت و سازمان مشتری اینفور در ۵۹ کشور دنیا به استفاده از میان افزار ایون رو آورده‌اند.
ایون در واقع یک قالب یکپارچه‌سازی است که سیستم‌های عملیاتی، بک آفیس، فرانت آفیس و کلیه سیستم‌های مورد استفاده در کسب و کار‌ها را به کمک استاندارد صنعتی تبادل اسناد XML یکپارچه می‌کند. استفان اسکال، رئیس شرکت اینفور درباره موفقیت میان افزار ایون این شرکت گفته است: فروش بالای ایون و دیگر فناوری‌های پلت فرمی اینفور حکایت از فایده‌مندی میان افزارهای ساده و سبکی دارد که بر مبنای استانداردهای باز طراحی می‌شود.
اینفور هم اکنون در ۱۹۴ کشور جهان حدود ۷۰ هزار مشتری دارد که بنا بر اعلام این شرکت بیش از یک درصد از این مشتریان در حال حاضر به استفاده از میان افزار ایون رو آورده‌اند.