موسسه ونتانا بر‌ترین عرضه کنندگان کسب و کار را معرفی کرد

همکاران سیستم- موسسه پژوهشی ونتانا (Ventana) که هر ساله برخی از بر‌ترین شرکت‌های عرضه کننده نرم افزار‌ها و راهکارهای کسب و کار را با اعطای جوایزی معرفی می‌کند، امسال دو شرکت سپ و سوکسس فکتور (SuccessFactor) را در این زمینه شایسته تقدیر دانسته است.
به گزارش وب سایت sacbee، موسسه پژوهشی ونتانا جایزه نوآوری خود در زمینه فناوری را به دو شرکت سپ و سوکسس فکتور اعطا کرده است. ونتانا این دو شرکت و مشتریان آن‌ها را در چندین حوزه پیشرو دانسته است. این موسسه در ۲۶ حوزه مختلف از پژوهش‌ها و تحلیل‌های تجاری گرفته تا هوشمندی عملیاتی جایزه‌هایی را به سازمان‌ها و شرکت‌های برگزیده اعطا می‌کند.
ونتانا امسال شرکت سوکسس فکتور را در بخش قابلیت‌های تحلیلی و پژوهشی بر‌تر شناخته شده بود. شرکت سپ نیز به خاطر مجموعه‌ای از راهکارهای پایدارش که با قوانین مربوط به محیط زیست سازگار شده و مخاطرات زیست محیطی کمتری به همراه دارد، شایسته تقدیر شناخته شده است. شرکت ونتانا گفته راهکارهای سپ به تولید کالا‌ها و محصولات امن برای کارگران، مصرف کنندگان و حتی کره زمین کمک کرده است. شرکت سپ به خاطر پلت فرم هانای خود نیز در صنعت آی تی صاحب نوآوری شناخته شده است.
موسسه ونتانا برخی از مشتریان شرکت سپ را نیز در بخش جوایز مربوط به مدیریت حائز رتبه‌های بر‌تر شناخته است. شرکت دانون در این رتبه بندی به خاطر استفاده از راهکارهای شرکت سپ برای سنجش میزان کربن در ۳۵۰۰ محصول خود شایسته تقدیر شناخته شده است. شرکت آرمور نیز که یکی از مشتریان سوکسس فکتور است، به خاطر استفاده از راهکار مدیریت منابع انسانی این شرکت توانسته رشد خود را افزایش دهد و نظر شرکت ونتانا را به خود جلب کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *