مهندسان قدیمی VMware پلتفورم جدید SaaS عرضه کردند

مهندسان قدیمی VMware پلتفورم جدید SaaS عرضه کردند

همکاران سیستم- شرکت Platform۹ که توسط گروهی از اولین مهندسان شرکت VMware در سال ۲۰۱۳ میلادی آغاز به‌کار کرد، پلتفرم جدیدی را در قالب نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات(SaaS) روانه بازار کرد.

به گزارش وبسایت Itp،  این پلتفرم می‌تواند سرورهای سازمان را مجهز به قابلیت‌هایی شبیه سیستم ابری آمازون(AWS) کند و ظرف چند دقیقه خدمات پردازش ابری شخصی را در اختیار کاربران سازمانی بگذارد.این خبر در حالی منتشر شد که Platform۹ به‌صورت هم‌زمان اعلام کرد از جانب مرکز Redpoint Ventures برای توسعه محصولات Series A خود سرمایه‌گذاری ۴.۵ میلیارد دلاری دریافت کرده است.
شرکت Platform۹ در تلاش است از این پول برای توسعه پلتفرم جدید SaaS استفاده کند و آن را در جهت گسترش فعالیت‌های خود در این زمینه به کار برد.
این شرکت توضیح داد که پلتفرم جدید پیچیدگی‌های عملیاتی را برای واحد IT سازمان کاهش می‌دهد و سیستم مدیریت پیشرفته را در اختیار سیستم‌های Docker،‌ KVM و VMware Vsphere می‌گذارد. این شرکت همچنین اظهار داشت که هم‌اکنون نسخه بتای پلتفورم خود را برای سازمان‌های متوسط و بزرگ عرضه کرده است.
“گوپال کوراتانا”(Gopal Koratana) مدیر فناوری مرکز Vendormate که بیش از ۲ هزار مرکز خدمات درمانی و ۶۸ هزار شرکت را تحت پوشش خدمات سازمانی خود دارد توضیح داد: «بزرگترین نوآوری Platform۹ آن است که بهترین خدمات ابری عمومی را مبتنی بر ساختارهای کنونی ما ارایه می‌دهد».
شرکت Platform۹ اظهار داشت که امروزه از مدیران IT خواسته می‌ّود تا خدمات عمومی ابری را با قابلیت‌های فراوان مبتنی بر زیرساخت‌های موجود ارایه دهند. بسیاری از سازمان‌ها پیش از آنکه خدمات ابری عمومی را با زیرساخت‌های خود بسنجند، استفاده از آن‌ها را آغاز کرده‌اند و به درستی هزینه‌های تحمیلی از این اتفاق را بررسی نمی‌کنند. باید توجه داشت که صنعت IT با همه تحولات جدید خود را سازگار می‌کند و خدمات مجازی‌سازی را مبتنی بر فناوری‌های جدید ارایه می‌دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *